Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (6 Nisan 2019)

Haydar Dümen 6 Nisan 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

06 Nisan 2019, Cumartesi 10:02 Son Güncelleme:
A A
Bu genetik midir?

Bu genetik midir?

12 yaşında bir oğlum var. İleride sorunlu bir evlilik yapmasını istemiyorum. Erken yaşta cinsel organı büyütmek için ilaç ya da iğne var mı?

CEVAP

Sevgili okurum, hep bir şeyler eksik kalıyor. Eşinin penisinin boyunu yazıverseydin net yanıt alırdın. Ancak orgazm ile cinsel organ boyu arasında doğrudan ilişki yok. Eğer eşinle hayatın bütün bölümlerinde uyumluysan penis boyu önemli değildir. Öyle kadın vardır ki daha dokunur dokunmaz orgazm olur. Oğlunun yumurtalarının (testisleri) gelişmesi normal ise hiçbir ilaca ve tedaviye ihtiyacı yoktur.

Yakınlaşamıyorum

Yakınlaşamıyorum

22 yaşındayım. Kız arkadaşımla 1.5 senedir birlikteyiz. Onu çok seviyorum ve yakınlaşamıyorum. Ama yakınlaşamadığım için benden uzaklaşmasından çok korkuyorum. Çünkü o sürekli bir şeyler yaşamak istiyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, duygularına göre hareket et. Yiğitliğini, delikanlılığını kendi geminin pusulasına göre bir rotada götür. Ama kız arkadaşın seni bırakıp gidecekse, seni sadece bir seks objesi olarak görüyorsa, zaten günün birinde bıkıp yine gidecek. Kendi bilir. Gidenin yolu açık olsun. Çünkü sonunda sen kendinle başbaşa kalacaksın.

Gözüm hâlâ kızlarda

Gözüm hâlâ kızlarda

29 yaşındayım ve evliyim. Yine de gözümü kızlardan alamıyorum. Onlarla birlikte olmak istiyorum. Arada dayanamadığım oluyor. Büyükler sürekli beni uyarıyor ama bundan kurtulamıyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, çapkın doğmuşsun çapkın yaşacağa benzersin. Senin gözün, gönlün doymamış. Burada senden çok eşin zarar görecek. Tabii ki tedirgin olacak. Sonra komplekse girecek. 'Acaba beni beğenmiyor mu?’ diye kendine sorular soracak. Yani evlilik sarpa saracak. Evlenmeseydin yavrum o zaman. Evli birinin dışarıda kurduğu ilişkilerden doğacak sorunlar ve zararlar büyük olur. O kızların yürekleri ve bedenleri ne olacak? İradeni kullan. Birazcık büyüklerden akıl ve destek al.

Acımaya başladı

Acımaya başladı

18 yaşındayım. Bugüne kadar hiç cinsel ilişkiye girmedim. Kız arkadaşımla geçen gün öpüşürken penisim acımaya başladı. Sonraki 2 saatte de böyle devam etti. Sizce bu neden olabilir?

CEVAP

Değerli okurum, neden olacak? Azgınlığından. Oraya kan doldu, gerildi. Dokular basınç altında kalınca tabii ki ağrıyacak. Korkulacak bir şey değil. Ama defalarca aynı şey olursa, bir üroloji uzmanı ona bakmalı. Ola ki içeride sorun vardır.

Hamile mi?

Hamile mi?

27 yaşındayım. Nişanlımla ön sevişme yaptık ama korunmadık, nişanlımın cinsel organının üzerine boşaldım. Acaba hamile kaldı mı? Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, edeyim tabii. Yardımım: Beklemeye devam.

Zevk alır mıyım?

Zevk alır mıyım?

19 yaşında kızım. Bugüne kadar kimseyle tam anlamıyla birlikte olmadım ama haftada 2 kere mastürbasyon yapıyorum. Bunun bana bir zararı olur mu? Evlendiğimde zevk alır mıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, önce zararı olmaz diye söze başlayayım. Ama mastürbasyona alışırsan ileride klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçemeyebilirsin. Duygularını ve iç gerilimlerini rahatlatmak için mastürbasyon paratoner gibi rol oynayabilir. Bu tempoda yola devam edebilirsin.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Hayatınızın bir döneminde mutlaka bir nankörle karşılaşacaksınız. 'İyi ki böyle değilim' diye gururlanın. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...