Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (7 Aralık 2018)

Haydar Dümen 7 Aralık 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

07 Aralık 2018, Cuma 11:30
A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Sokakta sevişmek istiyor 

24 yaşındayım. Kız arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz. Sevgilim sokakta sevişmek istiyor. Bunu yaparsam daha fazlasını ister mi? 

Değerli okurum, anlayamıyorum. Ama kız arkadaşın doğru dürüst biri değil. Sokağın neresinde sevişecek? Hemen kapı önünde desek ya ağabeyi geliverirse? Arka sokaklarda desek camdan biri bakıyor Kara Murat olup önünüze atlarsa? Çıkmaz sokak çok tehlikeli. Kaçacak delik yok. Sevişmenin de dozu ne? Yani saçını tutup yanağından bir öpücük almaksa bu biraz paçayı kurtarır. Ama bir parça ileri gittiğinizde her şeysiz kalıverirsiniz. Yoksa kız dışarıdan tanık mı toplamak istiyor? Dikkat edin, azmayın.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Benim kuş uçmuyor

21 yaşındayım. 1.92 boyunda, 115 kiloyum. Kuş ereksiyon halinde 6 santim. Uçmuyor. Ne yapmalıyım?

Okurum, hesap kitap, matematik... 1.92 boy budanmaz. İlk aşamada 23 kiloya veda et. Bunun için sana 2 ay izin. 2 ay sonra elinde bir cetvelle geç yatak odana, ölç cici kuşu. “Aaa” de, çünkü 9 santime çıkmış boyu. Biraz antrenman, biraz perhiz sonunda kesin 10 santim olacak. Onu yavaştan dişi kuşlara hazırla. Yaşın gelsin 28’e. Sonra evlen, eşin bu boyuta “Hayır” demeyecek. Çok gerekirse penis operasyonla 2-3 santim büyüyecek.

Uyuyamıyorum

Uyuyamıyorum

30 yaşındayım. Geceleri boşalmadan uyuyamıyorum. Ne yapmalıyım?

Değerli okurum, uyku ilacını bulmuşsun. Ninni ninni diyerek sözü kendine, eylemi ona ver. Mastürbasyon kılıbığı olmuşsun ne diyeyim? İradeni kullan desek ‘Bugün de beni idere et’ diye kanına girecek.


Alışkanlık kara büyü, senin yatak kuş tüyü. O bile seni fişekliyor. Yazdıklarımız sevimli olsun dedik ama gelecekteki eşinin hakkını bile alamadık. Değerli okurum, bana göre akıl en iyi hocadır ama ücreti fazladır. Borçlarını ödemek için hafta 2’ye in, 6 ay sonra biraz daha azaltmayı düşün.

Acaba normal mi?

Acaba normal mi?

26 yaşındayım ve 1.70 boyundayım. 102 kiloyum. Penisim 14 santim, normal mi? 

CEVAP 

Değerli okurum, bu kiloya daha ne istiyorsun? Zayıflamazsan hayatın her zaman zor geçecek. Kilo ver oğlum geç olmadan. 

Zevk suyu geliyor

Zevk suyu geliyor

25 yaşındayım. Cinsel ilişkiye de girdim. Son 1 yıldır ilişkim var, evlenmeyi düşünüyoruz. Sesini duyduğum an ereksiyon oluyorum. Konuşurken zevk suyu geliyor, nedeni nedir? 

CEVAP

Değerli okurum, tek sebebi var: Sağlıklı ve doğal olmasıdır.

Vazgeçemiyorum

Vazgeçemiyorum

19 yaşındayım. Bir kızı seviyor ama söyleyemiyorum. Bazı arkadaşlarım “O iyi bir kız değil, vazgeç” diyor. Bana yol gösterin.

CEVAP

Değerli okurum, sevgiye, derslere, uykuya, spora ve aile kucağına devam.

Dış gebelik olabilir mi?

Dış gebelik olabilir mi?

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Şimdi hamile olduğunu iddia ediyor. Ben içine boşalmadım, vajinaya yakın bir yere boşaldım. Dış gebelik olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın gebe mi değil mi diye test yaptırın.

Bir sıvı geliyor

Bir sıvı geliyor

18 yaşındayım, ilişkiye girmedim. Ama seks filmi seyrettiğimde penisimden sıvı geliyor. Cinsel organım 14 santim. Acaba normal mi?

CEVAP

Değerli okurum, her şey normal. O sıvı da gelecek. O sıvı gelmezse anormal.

Boşalamıyorum

Boşalamıyorum

21 yaşındayım. 1 yıllık ilişkim var. Kız arkadaşımdan başka kızlarla beraber olduğumda boşalamıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, senin psikolojinin otokontrolü derinlerde. Yani psikolojinin bilinçaltında. Ne yapalım öyleyse öyledir. Yani senin bilinçaltın tek kişiye bağımlı. İhanet etmeyen sağlam bir yapıda. Onu bozmaya niye çalışıyorsun? Böyle gelmiş, böyle gitsin. Sevgilin de senin değerini iyi bilsin. İşte mutlu bir aile yaratmanın yolu.

Hep onu düşünüyorum

Hep onu düşünüyorum

19 yaşında kızım. 1.5 yıldır ilişkim var. Bu ara erkek arkadaşıma fazla ilgi duyuyorum. Hep aklımda. Aklımın sürekli onda olması ve cinselliği düşünmem normal mi?

CEVAP

Sevgili okurum, çok normal, işte aşk budur. Sen aşk nehrinde bir kanoyla yol alıyorsun. Sular berrak. Çevre görüntüleri nefis. Ya bu kanoyla girdaba düşüverirsen? İstersen sen görüntüye bakarken bir yandan da olabilecek girdapları hesaplayarak bugünkü statünü bozma tamam mı kızım?

Nasıl etkilerim?

Nasıl etkilerim?

18 yaşındayım. Kızlara nasıl yaklaşmalıyım bilemiyorum. Onunla konuşurken elim ayağıma dolanıyor. Kızları etkileme konusunda yardımınızı bekliyorum.

CEVAP

Değerli okurum, senin önce okuluna yoğunlaşman gerek. Erkek arkadaşınla nasıl konuşuyorsan onunla da öyle konuş. Tabii beğenme, etkilenme olacak. Ama konuşmada arkadaşlık ön plana geçecek. Böyle böyle alışacaksın. Hadi bakalım, doğru insanlık ve eğitim yoluna.

Kilo yüzünden mi?

Kilo yüzünden mi?

20 yaşındayım. Mastürbasyon yaparken bazen sertleşme olmuyor. Olsa da sertliğini kaybediyor. Bazen hiç ereksiyon olmadan boşalıyorum. 1.5 ay önce kız arkadaşımla seviştik, zevk alamadım. Bu durum kilo ile ilgili mi? 4 ay önceye kadar 30 kilo fazlam var. Şimdi ise 7 kilo fazlam var. Ne dersiniz?

CEVAP

Değerli okurum, 1) Verdiğin kilolar için kutlarım. Biraz daha ver.

2) Zamanla kızlara ve kadınlara alışacaksın. Mastürbasyonla da savaşacaksın.

3) Sertlik sorununa kafam takıldı. Mekanizmasında bir bozukluk olacağını sanmıyorum ve düşünmüyorum. Sabah sertleşmelerin yerinde ve tamsa organda bir bozukluk yok demektir.

Her gün artıyor

Her gün artıyor

18 yaşındayım. Cinsel isteğim her gün artıyor. Sizce ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili çocuk frene bas. Spor yap, dersine çalış. Bir müzik aleti çal. Vücut çalışmaya git. Ailenle daha çok yakın ol. Artan zamandaki cinsellik duyguları da olacak o kadar.

Lekeler var

Lekeler var

18 yaşındayım. Penisimin üzerinde küçük lekeler var. İlişkide sorun yaratır mı?

CEVAP

Değerli okurum, yaratmaz. Ama bunlar et benleri ise bulaşabilir de, sende de üreyebilir. Onları da uzmanlar yok ediyor.

Bozuldu mu?

Bozuldu mu?

22 yaşındayım. Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Penisim biraz içeri girdi, zevk suyu aktı. Sevgilim anlamadı ama hamile kalmasından korkuyorum. Bir de temizlenirken peçeteye çok az kan geldi. Acaba kızlık zarı bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, kızlık zarı galiba bozuldu. En azından zedelendi. Çok zayıf da olsa gebe kalma ihtimali var. Şimdilik beklemede kalın. Bunları kıza söyleyip dünyasını karartma.

Baba olur muyum?

Baba olur muyum?

19 yaşındayım. Ben her akşam mastürbasyon yapıyorum. Fazla mastürbasyon evlenince baba olmamı engeller mi?

CEVAP

Değerli okurum, evlendiğinde çocuğun olur. Cinsel açıdan da büyük bir zarar görmezsin. Ama mastürbasyonun erken boşalmayı koşullandırdığı için normal cinsel ilişkiden fazla zevk alamama gibi durumlar olabilir.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.