Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (8 Şubat 2020 )

Haydar Dümen 8 Şubat 2020 tarihli POSTA gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar.

08 Şubat 2020, Cumartesi 10:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
İlişkiyle mi ilgili?

İlişkiyle mi ilgili?

Eşimle devamlı olarak ilişkiye girdiğim için kilo problemim var. Yani çok zayıfım. Acaba bununla ilgili olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, kilondan şikayet etme. Bunun cinsel birleşmeyle fazla ilgisi yok. İlerde nasıl olsa kilo alacaksın. Yola devam.

Nasıl küçültebilirim?

22 yaşındayım. Penisim çok büyük. Bunalıma girmek üzereyim çünkü hiçbir hanım benimle ilişkiye girmek istemiyor. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, birçok gençten aşırı büyük penis mailleri alıyorum. Bıkkınlık getiriyor ama tekrar yazıyorum. Büyük penis küçültülmüyor. Yani bunun ameliyatı yok. Ona teknik birleşme çözümleri bulacaksınız.


Bunalımdayım

Bunalımdayım

35 yaşındayım. Eşime yeterli gelemem diye evlenmekten korkuyorum. Erken boşalıyorum, 3 dakika sürüyor. Denemediğim yöntem kalmadı. Bana bir ilaç ya da tedavi şekli önerin. Yardım edin.

CEVAP

Okurum, erken boşalmanın çözümü var. Üç dakika aslında çok kötü değil. İyisi 15 dakikadır. Bir uzmana gitmeyi göze aldığında sorunun çözüleceğine inanıyorum.

Eşim çok isteksiz

Eşimle 20 yıldır evliyiz. Üç yıldır karımda cinsel soğukluk ve orgazm olamama var. Psikolog ve psikiyatristlere başvurduk. İlaçlar kullandık, faydası olmadı. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, görülen ve bilinen bir konuyu anlatıyorsun. Kadınlar böyle. Orgazm zorluğu çekiyorlar. Hiç orgazm olamayanlar var. Bir süreden ya da doğumdan sonra artık orgazm olamamanın nedeni, kadının fizyolojik hem de psikolojik yapısından kaynaklanıyor. Bu şikayetler için verilen ilaçların yararı olmuyor. Genellikle eşlerin aralarında çözmeleri gereken bir sorun. Bazı teknik yardımlara ihtiyacınız olabilir.

Haplar faydalı mı?

Haplar faydalı mı?

38 yaşındayım ve penisim 10 santim. Penis uzatıcı haplardan almayı düşünüyorum. Acaba bu haplar penisi 5 santim uzatır mı?

CEVAP

Değerli okurum, 5 milimetre bile uzatmaz. Kandırıyorlar da bu kandıranlara engel olacak yasa nerede? İşe yaramayan şeyleri halkı soyarak reklam etmenin ve satmanın bir yaptırımı olmalı. Burası dağ başı değil.

Utanıyorum

19 yaşındayım. Cinsel organım olmadık yerde hareketleniyor. Artık saklayamıyorum ve utanıyorum. Ne olur bana yardımcı olun.

CEVAP

Değerli okurum, elleşme ona. Karışma ona. Fazla da bulaşma. Altına dar, üstüne geniş elbiseler giy. Kimse ne olduğunu anlamaz.


Başkasını hayal ediyorum

Başkasını hayal ediyorum

Mastürbasyon yaparken nişanlımın başkasıyla seviştiğini hayal ediyorum. Acaba bende bir sorun mu var?

CEVAP

Değerli okurum, zamanla bu beynine yerleşirse hayal eyleme dönüşebilir. Fantezilerini değiştir ve sabırlı ol.

Erken boşalıyorum

36 yaşındayım. Cinsel ilişkiyi seviyorum ama çok erken boşalıyorum. İki, üç kez doktora gittim ama bir netice alamadım.

CEVAP

Değerli okurum, bu konu en iyi evlilik koşullarında tedavi ediliyor. Yani sürekli bir partnerin varsa, onunla bu birlikteliğin bir süre daha devam edecekse ya da evliysen tedavi şansın yüzde 90. Değilse bu koşulları bekle.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (01 Şubat 2020 )