Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (9 Ocak 2019)

Haydar Dümen 9 Ocak 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

09 Ocak 2019, Çarşamba 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Kız hemen yoruluyor

21 yaşındayım. 2 yıldır kız arkadaşımla ilişkiye giriyoruz. Ben sabaha kadar sevişmek istiyorum ama o 2-3 saat sonra yoruluyor. Sonumuz ne olacak?

CEVAP

Okurum, böyle kolay soru sorulur mu? Kız arkadaşını spor salonuna kaydettir. Kız senin istediğin 7-8 saate çıkana kadar antrenman yapsın. Kızımız orada, çok efor harcayacağından bir deri bir kemik kalmasın diye günlük 4-5 bin kalorilik diyet listesini bul, önüne koy. İştahı yoksa, bir uzman hekime götür, check-up’tan geçirt. İştah şurubu ve kan iğneleriyle takviye yaptır. Tabii bunlar biraz masraf ister. Yakışıklım, bu temponun sonu, seni uçuruma iter, işine gücüne bak. Her şeyin bir ölçüsü var, onu iyi kullan ki ayağın kaymasın.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

İsteksizlik yaşıyorum

53 yaşındayım, 2 yıldır sertleşme sorunu yaşıyorum. Ayda 1-2 defa ilişkiye girmek istiyorum ama birleşmede isteksizlik oluyor, penis normale dönüyor. Ne yapayım?

Değerli okurum, şekerin var mı? Tansiyon da önemli. Sigara, alkol zararlı. Bu konuda kilonun da olumsuz etkisi var. Bunlarda sorun yoksa aile içi problem vardır. İstek, yemeğe duyulan iştah gibi cinsel iştahla kabarır. Bunu monotonluk bozar. Hepimiz değişik giysi ve yemek düşünürüz. Ama aynı yemeğin 10 türlüsünün yapılacağı aklımıza gelmez. Bir makarna 20 farklı şekilde yapılır, biri damağınıza hoş gelebilir. İşte işin sırrı.

Büyüsün istiyorum

Büyüsün istiyorum

18 yaşındayım. Penisim 16 santim. 20-25 santim olsun istiyorum. Ne yapmalıyım?

Değerli okurum, daha büyük penisi ne yapacaksın? Savaşta uzun kılıç işe yarar, düşman yaklaşmadan karnını deşersin. Sen özlemini duyduğun 25 santimle kılıç mı oynayacaksın? Vallahi kadınların karnını deşersin. Adın, uzun kılıçlı kahraman değil, uzun ... katile çıkar. Üstelik uzunu ne sana yarar ne başkasına. Oğlum, senin kılıcın çifte su verilmiş çelikten yapılmış, değerli bir malzeme. Kıymetini iyi bil.

Hemen sertleşiyor

Hemen sertleşiyor

20 yaşındayım. Kız arkadaşımı seviyorum ve evliliği düşünüyorum. Sevgilimin sesini her duyduğumda penisim sertleşiyor, ne yapacağımı bilemiyorum. Bu yüzden onun yanına gitmek istemiyorum. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, alışacak, şartlanacaksın. O kadar alışacaksın ki önce “Onsuz olamıyorum” derken ilişki evliliğe dönüşecek, uzun yılları bulursa belki de ondan sıkılacaksın. Hayat böyle. Alışmak için kaçmak değil, üzerine gitmek gerekir. Heyecanlanacaksın, yüzün kızaracak, elin titreyecek, yüreğin güm güm atacak.

İlaç işe yarar mı?

İlaç işe yarar mı?

Televizyon ve internette içinde 9 bitkinin karışımından yapılan penis büyüten ve performansı artıran haplar gördüm. 1 hafta kadar etkisi varmış. Kullansam işe yarar mı?

CEVAP

Değerli okurum, bu tip hapların tümüne kuşkuyla yaklaşmalı. Alınacak ilaçlar ise mutlaka doktorun önerisiyle olmalı. Ödenen paralar genellikle büyük oluyor. Umut ve güvensizlik sonra sizleri üzüyor.

İlişkiye girdiği anlaşılır mı?

İlişkiye girdiği anlaşılır mı?

20 yaşındayım. 10 gün sonra askere gideceğim. 1.5 ay önce eski sevgilimle birlikte olduk. Sorun olursa benimle ilişkiye girdiği kanıtlanabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, olan olmuş, geçmişe korkular üretmek ruh sağlığını bozar.

40 yaşında sıkıntı olur mu?

40 yaşında sıkıntı olur mu?

20 yaşındayım. Haftada 2-3 kere, gecede 8 ya da 10 kez boşalıyorum. Acaba ben hor kullanıyorum diye ileride bir sorun yaşar mıyım? 40 yaşından sonra cinsel ilişkilerimde sıkıntı olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, kendi kendine bir dünya kurmuşsun. Bataklıkta maden arar gibisin ama elin boş dönüyorsun. Nasıl oluyor bu gecede 8 kere boşalmak? Bir de 40 yaşını düşünmüşsün. Boşalmaktan değil ama uykusuzluktan 40’ına ulaşamazsın. Her yarım saatte bir orgazm olsan 4 saatin gitti bile. Geriye kalan 4 saat sana yetmez. Uyu oğlum uyu.

Nasıl davranayım?

Nasıl davranayım?

22 yaşındayım. Yakında kız arkadaşımla ilişkiye girmeyi planlıyoruz. Ama bilgim yok. Nasıl davranılacağını anlatır mısınız?

CEVAP

Değerli okurum, niye yardımcı olayım? Siz yasal bir yolda değilsiniz. İki ruh, iki gönül istemiş. Bundan sonrası sizi ilgilendirir. Ben evli olmayan iki çapkına buradan, gazete aracılığıyla yol yöntem anlatamam. Seni duymuyorum oğlum, sen bilirsin.

Eşim büyüsün istiyor

Eşim büyüsün istiyor

28 yaşındayım ve 5 yıllık evliyim. Penisim 13.5 santim. Eşim bunu dert ediyor. Tavsiye edeceğiniz penis uzatma yöntemi var mı? Piyasada satılan ilaçlardan alsam olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, tek çözüm cerrahi tedavi. Onu da önermiyorum. Çünkü penisinin boyu tıp bilimine göre normaldir. Nedenini sorarsan; kadının vajinası 8 santimdir ve girişteki ilk 2 santimi duyarlıdır. Eşinin orgazm güçlüğü varsa sana yüklemesin. Erken boşalman varsa, onun için tedavi ol.

Sevgilim gebe mi?

Sevgilim gebe mi?

18 yaşındayım. Kız arkadaşımla 3-4 aydır ilişkiye giriyorum. Bu ay adeti gecikti. Bir ilişkimizde prezervatifte sorun çıkmıştı. Acaba sevgilim hamile mi?

CEVAP

Olabilir okurum. Yaş 18, hem çapkın hem baba adayı torunum. Peki hamileyse şimdi ne olacak? Ayıkla pirincin taşını. Gebeyse yol saçını başını. Değilse aklını başına topla, erken ot yeme, sonunda ne olacak halim deme.

İktidarsız olur muyum?

İktidarsız olur muyum?

18 yaşındayım. Her gün mastürbasyon yapıyorum. İleride iktidarsız olmaktan çok korkuyorum. Beni bu konuda aydınlatır mısınız?

CEVAP

Değerli okurum, hiçbir şey olmayacaksın, her şey güzel güzel gidecek. Şimdilik sen de mastürbasyon yapmayı gün aşırıya indir. Normal uykunu al, normal beslen, derslerine çalış, spor yap. İnsanlar arasına katıl. Flörtlerin olsun ve de gün aşırı mastürbasyon yapmaya devam et.

İlişkiden vazgeçiyor

İlişkiden vazgeçiyor

19 yaşındayım. Kız arkadaşım 18 yaşında. Penisim 17 santim. Kız arkadaşım ilişkiye girer girmez “Ağrıyor” deyip vazgeçiyor. Sizce sorunu ne olabilir?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşının hiçbir sorunu yok. Sorun senin sorumsuzluğun. Hem bu yaşta kızlara yöneliyorsun, onların dünyalarını karartacaksın hem de benden adeta olur alacaksın. Hemen ilişkini kessen iyi edersin.

Evleniyorum ama...

Evleniyorum ama...

26 yaşındayım ve yakında düğünüm var. Nişanlımla iyi anlaşıyoruz ama penisim sadece 7 santim. Bu beni çok kötü etkiliyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, kesinlikle ölçüm hatası olduğunu sanıyorum. Kasık bölgesinde deri altı yağ birikimi varsa, önce o halledilmeli. Tabii ki evlilik olacak ancak böyle ciddi bir konuya da uzaktan çare bulunmayacak. Uzmandan bire bir yardım ve çözüm arayacaksın. Hangi yöntem uygunsa o işlem yapılacak.

Prezervatif yırtıldı

Prezervatif yırtıldı

24 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve korunduk. Ama prezervatif yırtılmış. Hamile kalır mı veya bundan kurtulmanın bir yolu var mı?

CEVAP

Değerli okurum, adeti gecikirse 15 gün sonra gebelik testi yaptırırsınız.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Yaşam ağacının bir yaprağısın. Görevini tam yap ki ağaç da, dünya da kurumasın. H.DBu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yağ yakımını hızlandıran kahve tarifi