Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (9 Şubat 2019)

Haydar Dümen 9 Şubat 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

09 Şubat 2019, Cumartesi 12:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar
Hiç deneyimim yok

Hiç deneyimim yok

19 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç cinsel deneyimim olmadı. Haftada 5-6 kere mastürbasyon yapıyorum ama çok az meni geliyor. Benim korkum ileride çocuk sahibi olamamak. Sizce böyle bir şey olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, evham, kuruntu ve gençlik. Çocuğum bunların hiçbiri dert değil. Biraz bekle sabırlı ol.

Sertleşmedi

Sertleşmedi

18 yaşındayım. Geçtiğimiz günlerde bir deneyimde bulunmak istedim ama sertleşme olmadı. Acaba nedeni ne olabilir?

CEVAP

Değerli okurum, nedeni heyecan, olumsuz koşullar, acemilik, bir parça ön yargı yani korku ve o atmosferin istem dışı sinir sisteminin alarma sokmasından başka bir şey değil. Belki de bu olay senin açından şanstır.

 

Yani senin lehine gelişmiş bir durumdur. Çünkü birleşme yapsaydınız ne olurdu sorusu aklıma geliyordu.

Tehlikeli olur mu?

Tehlikeli olur mu?

Eşim hamile. Cinsel ilişki sırasında içine boşalıp boşalmamak konusunda tereddüt ediyorum. Beni bu konuda aydınlatabilir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, doğuma 1.5 ay kala normal birleşme yapabilirsin. Doğumdan sonra 1.5 ay perhizin var. Ondan sonra bildiğini okursun. Sorun yok.

Kan gelmiyor

Kan gelmiyor

24 yaşında kızım. 4 senedir erkek arkadaşımla ilişkiye giriyoruz ama kan gelmiyor. Doktor bana kızlık zarının doğumda patlayacağını söylemişti. Acaba kızlık zarım patlamış olabilir mi?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarı patlamaz ki, olsa olsa yırtılır. Esnek bir yapıya sahip kızlık zarın doğumda yırtılacaktır. Ama şu anda muayenede bile varlığı ile yokluğu belirsiz bir biçimde orada duruyor. Bunlardan sana ne! Senin bir yolun olmalı, o yolda doğru yürümelisin. Sen doğru olursan organların da sana itaat ederler.

Cinsel organım 7 santim

Cinsel organım 7 santim

18 yaşındayım. Yaşıtlarımın penisi daha büyük, benimki ise sadece 7 santim. Acaba ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, eğer ereksiyon halinde 7 santim ise hemen bir üroloji uzmanına başvurmalısın. Sönük hali 7 santim ise o sertleşince normalin de üstüne çıkabilir. Karar senin.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Aslan krallığını etiyle onu besleyenlere borçludur. H. D.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Göz kapağı düşüklüğü için kalıcı çözüm: Göz kapağı ameliyatı