Poyraz Karayel 64. bölümde ağlatan sahne

Poyraz Karayel en son 64. bölümü ile ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta yeni sezona bomba gibi giren Poyraz Kareyel'in son bölümüne Ayşegül ve Poyraz'ın bir araya geldiği sahne damga vurdu.

20 Ekim 2016, Perşembe 10:16 Son Güncelleme:
A A
Poyraz Karayel 64. bölümde ağlatan sahne
Poyraz Karayel dizisinin başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ataberk Mutlu, Ali İl, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu yer alıyor. Çarşamba akşamları ekrana gelen Poyraz Karayel'de Ayşegül, Poyraz'dan onsuz geçirdiği iki yılın hesabını soruyor. Poyraz’ın cehennem gibi geçen o iki yılda yaşadıkları ve dönüşünün sır perdesi aralanırken sadece Ayşegül değil Poyraz da şoktadır.  

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜM ÖZETİ


Poyraz Karayel iki yılın ardından Ayşegül’ün düğününde ortaya çıkmıştır. Poyraz’ın cehennem gibi geçen o iki yılda yaşadıkları ve dönüşünün sır perdesi aralanırken sadece Ayşegül değil Poyraz da şoktadır. Çünkü Ayşegül evlenmiştir üstelik Poyraz’ı kolay kolay kabul edemeyeceği bir görev beklemektedir.

Ortadan kaybolan Meltem’i yana yakıla arayan Zülfikar, Meltem’in Poyraz’ın yaşadığını kanıtlamak için giriştiği işler yüzünden tutuklandığını öğrenir. Bahri tarafından öldürülen Cevdet’in kardeşi ise ağabeyinin intikamını almak için Ummanlar’ın peşine düşmüştür.Nihayet Poyraz ve Ayşegül için yüzleşme vakti gelmiştir. Ancak hiçbir şeyin geride bıraktığı gibi olmadığını gören Poyraz’ın Ayşegül’ün dünyasında kalmaya niyeti yoktur. Ne pahasına olursa olsun Poyraz, Sinan’ı da alıp kaçmaya karar verir. Ama onu kötü bir sürpriz beklemektedir.


Poyraz Karayel 64.bölüm fragmanı çıktı: Poyraz nasıl geri döndü?


Poyraz Karayel 63. Bölüm Fragmanı


'Poyraz Karayel'de flaş gelişme!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Zayıflayan ünlüler