Premier Lig'i sarsan grup seks skandalı

Premier Lig'i sarsan grup seks skandalı

Premier League'de yıldız bir oyuncunun bir takım arkadaşı ve iki esmer kadın ile birlikte grup seks yaptığı kasetinin sızdığı iddiası gündeme bomba gibi düştü

28 Ocak 2011, Cuma 16:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tabloid gazetelerden The Sun'da Neil Syson imzasıyla yer alan habere göre çılgın alem partisi bununla da kalmadı ve bu sahneler cep telefonuyla da kaydedildi. 47 dakikalık bir görüntü olduğu ifade ediliyor.

Bir başka kaynağın aktardığı bilgiye göre bu dörtlü görüntülerde banyoda bir kızla görülürken, daha sonra yatak odasına geçtiği görülüyor.

Las Vegas'ta bir hotelde yaşandığı ifade edilen olayla ilgili görüntülerin ortaya çıkmasıdan sonra İngiliz polisi ise yaptığı ilk açıklamada soruşturmanın halen daha devam ettiğini söyledi.

Videoda Premier League'de ilk 10 sıra içinde sürekli yer alan İngiliz ekibinin oyuncunun 20'li yaşlarda yaşadığı bu olayın oldukça net bir şekilde görüntüleniyor.

Söz konusu oyuncunun ise Ada'da çok temiz bir profile sahip olduğu görüntülerin herkesi şoke ettiği belirtiliyor. Üç ayrı İsveçli kızın bu görüntüleri futbolcu karşısında şantajla kullanmak istediği, polisin bu yüzden de soruşturmayı sürdüğü söyleniyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şampiyon dördüncü kez İzmir'de belli olabilir