'Prens Harry bir gün Kraliyet Ailesi'ne Meghan Markle olmadan dönecek'

Prens Harry ve Meghan Markle'ın, bebekleri Archie Harrison'ı da yanlarına alarak İngiliz kraliyet ailesinden ayrılacaklarını açıklamalarının üzerinden bir yıl geçti. İngiltere'de çiftin geleceği ile ilgili hazırlanan bir ankete "Harry ve Meghan'ın bir gün kraliyet ailesine döneceğini düşünüyor musunuz?" sorusu soruldu. Yüzde 50'lik kısım Harry'nin İngiltere'ye yalnız döneceğine inanıyor. Ankete verilen diğer cevaplar şaşırttı.

27 Ocak 2021, Çarşamba 16:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Spekülasyonlar bitmiyor

Spekülasyonlar bitmiyor

Her ne kadar onlar İngiliz kraliyet ailesinden ve Harry'nin doğup büyüdüğü Londra'dan kilometrelerce uzağa gitseler de ülke gündeminden hiç düşmüyorlar. Hatta çiftin geleceği konusunda çeşitli iddialar da ortaya atılıyor, yorumlar yapılıyor.


Harry ve Meghan'ın bir gün kraliyet ailesine döneceğini düşünüyor musunuz?

Harry ve Meghan'ın bir gün kraliyet ailesine döneceğini düşünüyor musunuz?

İngiliz Daily Express gazetesinin internet sitesi de çiftin geleceği ile ilgili bir anket hazırladı ve okurlarına çiftin geleceği ile ilgili görüşlerini sordu. Gazetenin, okurlarına sorduğu beş sorudan en önemlisi şuydu: "Harry ve Meghan'ın bir gün kraliyet ailesine döneceğini düşünüyor musunuz?"

Yüzde 50'ye göre Harry bir gün Meghan'sız dönecek

Yüzde 50'ye göre Harry bir gün Meghan'sız dönecek

Ankete katılan ve bu konuda görüşlerini bildiren birçok kişi Harry'nin bir gün ülkesine döneceğini düşündüğünü ifade etti. Ankete katılan 25 bin 781 kişinin yüzde 50'si Harry'nin İngiltere'ye yalnız döneceğine inanıyor. Yani onlara göre çiftin evliliği uzun süre devam etmeyecek.

116 kişi Meghan'ın Londra'ya yalnız döneceğini belirtirken, 1455 kişi çiftin ülkeye birlikte geri döneceğini belirtti. Ankete katılanlardan 8 bin 628 kişi çiftin ülkeye geri dönmeyeceğine inandığını ifade etti. 2 bin 682 kişi ise bu konuda bir fikri olmadığını belirtti.


'Harry ile Meghan'ın ilişkisi ölüme mahkum'

'Harry ile Meghan'ın ilişkisi ölüme mahkum'

Ankete katılanlar konu ile ilgili yorumlarda da bulundu. Bazı kişiler Harry ile Meghan'ın bulundukları yerde yani ABD'de kalmalarının daha doğru olduğunu savundu. Bazılarına göre de çiftin kraliyet ailesinden uzakta kalması her iki taraf için de daha sağlıklı. Görüş bildiren bazı kişiler de Harry ile Meghan'ın ilişkisinin "ölüme mahkum olduğunu" yani boşanmayla sonuçlanacağını ileri sürdü.


Yorum yapanlar arasında Harry'nin Londra'ya dönmek isteyeceğini ileri sürenler hatırı sayılır çoğunlukta. Bunların büyük bölümü de Harry ile Meghan'ın evliliği uzun sürecek gibi görünmüyor. Bazıları da Harry'nin Meghan ondan boşanırsa ülkesine döneceğini iddia etti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak barıştı