Prens Harry ve Meghan Markle The Crown dizisinde yer alacak mı?

Kraliyet Ailesi'nden ayrılan Prens Harry ve Meghan Markle'ın Oprah Winfrey'e verdiği röportaj tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Röportaj, Kraliyet Ailesi'nde birçok sırrın saklandığını ortaya çıkardı. Peki dijital platformda yayınlanan The Crown dizisi, ilerleyen bölümlerde Prens Harry ve Meghan Markle'a yer verecek mi?

09 Mart 2021, Salı 16:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Opraj Winfrey'e verdiği röportaj tüm dünyayı şaşkına çevirdi. Röportaj sırasında Meghan Markle'ın bebeğinin ten renginin ne kadar koyu olacağından endişe edildiğini ve hamileyken intihar etmeyi düşündüğünü söylemesi, Kraliyet Ailesi'yle ilgili bilinmeyenlerin ortaya çıkmasını sağladı.

Netflix'te yayınlanan ve Kraliçe 2. Elizabeth'in biyografisinin anlatıldığı The Crown dizisinde Prens Harry ve Meghan Markle'a yer verilip verilmeyeceği merak konusu oldu. Dizinin hayranları bu durumda Oprah, Meghan Markle ve Prens Harry'i kimin oynayacağını da merak etmeye başladı.

Ancak görünen o ki fenomen dizide Meghan ve Harry'e hiçbir zaman yer verilmeyecek.

MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY NEDEN YER ALMAYACAK?

MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY NEDEN YER ALMAYACAK?

The Crown'un yaratıcısı Peter Morgan, dizide sadece 20 yıl önceki dönemden bahsedeceğini anlatmıştı. Ayrıca dizi 6'ncı sezonda final yapacak. Bu da 2000'lerin başına denk geliyor. Dizi Meghan ve Harry'nin dönemine kadar sürmeyecek.

The Hollywood Reporter'a konuşan Morgan, "Zamanla daha ilginç hale geleceğini düşünüyorum. Meghan ve Harry daha serüvenlerinin başındalar ve sonunun nasıl biteceğini bilmiyorum. 20 yıl önceki şeyler hakkında yazarken daha rahatım" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adele yüzyılın en çok albüm satan kadın şarkıcısı oldu