Prens Harry ve Meghan Markle'ın kıyafet uyumu

Meghan Markle ve Prens Harry, Kraliyet Ailesi'nin üyeleri olarak özel davetlerde giydikleri kıyafetlerin birbirine uyumlu olmasına özen gösteriyor. Çiftin bu alışkanlığı yeni değil. Harry ve Markle ayrıca 2018 ve 2019 boyunca da kıyafetlerini hep uyumlu giydi.

13 Mart 2020, Cuma 13:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Meghan ve Harry 2018'de benzer paltoları giydi

Meghan ve Harry 2018'de benzer paltoları giydi

Harry, palto ve kazağıyla hem şık hem de rahat görünüyordu. Meghan ise All Saints süveteri ve Alexander Wang pantolonunun üzerine J.Crew marka palto giydi. Çift bu görünümleriyle birbirlerini adeta tamamladı.

2018'de Meghan ve Harry, Tonga'da bir devlet yemeğine katılmak için siyah-beyaz giyinmişti. Prens Harry, smokin giyerken, Meghan Markle ise beyaz saten bir elbise ve siyah ayakkabılar tercih etmişti. Ayrıca davette Prenses Diana'ya ait bir yüzük takmıştı.

Harry ve Meghan 2018'deki Anma Günü'nde de yine benzer giyindi. Harry'nin takımının rengi, Meghan'ın Prada marka takımıyla mükemmel bir şekilde eşleşti.

2018'deki Noel Günü etkinliği için Harry ve Meghan aynı renkleri giydi. Meghan Markle, baştan ayağa Victoria Beckham marka giyerken Harry takım elbise tercih etti.

2020 Endeavor Fund Awards'a katılan Sussex Dükü ve Düşesi, kıyafetlerindeki mavi detaylarla kendilerine hayran bırakmıştı. Etkinlik için Markle parlak mavi, 1.285 dolarlık Victoria Beckham marka elbise giydi. Görünümü Stella McCartney çanta ve lacivert süet Manolo Blahnik ayakkabılarıyla tamamladı. Prens Harry, lacivert bir takım elbise ve mavi bir kravatla Meghan Markle'a uyum sağladı.

Prens Harry ve Meghan Markle, 2020 Mountbatten Müzik Festivali'ne kırmızı giydi.

Kraliyet Deniz Piyadeleri Kaptanı rütbesi olan Harry, kraliyet üniformasını giydi. Markle, Safiyaa marka 1.693 dolarlık kırmızı bir elbise giydi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meghan Markle'dan 210 bin liralık kıyafet yatırımı