Prens William, düğün günü Kate Middleton'ın kuaförüne yardım etti

İngiltere Kraliyet Ailesi'nden Prens William ve Kate Middleton'ın rüya gibi evliliklerinin üzerinden 9 yıl geçtiğine inanmak oldukça zor. Middleton, Kraliyet Ailesi'ne girdiği günden bu yana, tıpkı Prenses Diana gibi sürekli göz önünde oldu. Prens William ile olan uyumu ise dünya basınının en gözde konularından biri haline geldi. Alçakgönüllülüğüyle gönüllerde taht kuran Prens William'ın düğün günü Kate Middleton'ın saçını yapan kuaöföre yardım ettiği ortaya çıktı.

06 Mayıs 2020, Çarşamba 16:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kate Middleton'ın Prens William ile birlikte olduğu dünya basınına açıklandıktan sonra, tarzı ve saç stili ona dair en ilgi çekici detaylardan biri oldu. Bu nedenle düğün günü saçına nasıl bir şekil vereceği de heyecanla beklendi. Klasik bir topuz mu? Saçlarını saldığı bir maşa mı... hangisi?


Düğün görünümü için Kate Middleton'ın tercihi yarım bir topuz ve maşalı saçlar oldu. Elbette bir Kraliyet düğünü için sınırların dışına çok da fazla çıkmadı. Gelinliği ise standartların üzerindeydi. Alexander McQueen tasarımı bir gelinlik giydi. Düğün sonrası 'after party'e gelindiğiyse işin rengi değişti... O prenses gelinlik gitti, yerine tamamı saten bir elbise geldi. 


Middleton ve saç tasarımcısı Richard Ward, düğün sonrası parti için iri dalgalı dağınık ve açık bir saçta karar kıldı. Ward, daha sonra People dergisine verdiği röportajda, şöyle anlattı, "Kate'e saçının arkasını göstermek istedim. Ancak 500 yıllık bir aynayla yürümekte zorlandım. William ise 'Yardım etmeme izin ver' dedi, 'Hayır, hayır' dedim" Sonrasında ise Ward, Prens William'ın ısrarlarına dayanamayarak aynayı ona teslim etmiş.

Ward, 'geleceğin kralı'nın her zaman asistanınız olamayacağını, ancak Kate Middleton ve Prens William çiftinin çok rahat olduklarının altın çiziyor. "Evlerine ilk gittiğimde William bana bir fincan çay yaptı" diyen Ward, Kate Middleton'ın da harika bir mizah anlayışının olduğunu belirtiyor. 


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 3 adımda kolay kâkül kesimi