Prens Williams'tan çarpıcı itiraf

Britanya tahtının ikinci sıradaki varisi Prens Wiliiam, GQ dergisine annesi Diana'nın ölümünden, özel hayatına çarpıcı açıklamalarda bulundu

30 Mayıs 2017, Salı 22:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Karısı Kate Middleton ile birlikte İngiliz kraliyet ailesinin en sevilen üyelerinden biri olan Prens William, GQ dergisine samimi açıklamalarda bulundu. 

20 YIL ÇABALADI

20 YIL ÇABALADI

Karısı ve çocuklarıyla dergi için objektif karşısına geçen Prens William, annesi Lady Diana'nın ölümüyle başa çıkabilmek için tam 20 yıl uğraştığını söyledi. 

Annesini, henüz 15 yaşındayken bir trafik kazasında yitiren Pres William, "Annemin Kate'i tanıyabilmesini ve çocuklarımın büyüdüğünü görebilmesini çok isterdim" diye konuştu.

Prens William, "Annemin ölümüyle baş etmekte hala güçlük çekiyorum. Çünkü bu birçok insanın acısından çok farklı bir durum. Hikayeyi herkes biliyor, herkes onu tanıyor" dedi. 

TRAFİK KAZASINDA ÖLMÜŞTÜ

TRAFİK KAZASINDA ÖLMÜŞTÜ

Prens Charles'tan boşandıktan sonra iş adamı Dodi El Fayed ile birlikte olmaya başlayan Lady Diana, 1997 yılında Paris'te paparazzilerden kaçarken geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybetmişti. 

Prens William o sırada 15 kardeşi Prens Harry de 13 yaşındaydı. Prens Harry de bir süre önce annesinin ölümüyle başa çıkmakta zorlandığını belirten bir açıklama yapmıştı. 

Prens William, çocuklarının normal bir çecrede büyümelerini istediğini ve bunun için elinden geleni yapacağını da belirtti. "Oğlum George'un gerçek yaşamın içinde büyümesini istiyorum" dedi.

Prens William "Oğlumun saray duvarları içinde büyümesini istemiyorum, o dışarıda olmalı. Her iki çocuğumun da normal bir yaşama sahip olmaları için mücadele edeceğim" dedi. 

Prens William, kardeşiyle birlikte anneleri hakkında yeteri kadar konuşmadıklarını da ifade etti. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihe yön veren kadınlar: Uzun süre tahtta kalan İngiliz Kraliçesi II. Elizabeth