Prensesin intikam planı

Suların durulmak bilmediği İngiltere kraliyet ailesinde şimdi de Prenses Eugenie'nin intikam planı konuşuluyor. Güzel prensesin Kuzeni Harry'nin karısı Düşes Meghan Markle'dan intikam almayı planladığı iddia edildi...

19 Mart 2019, Salı 08:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere kraliyet ailesi geçen yıl iki düğün yaşadı. Bunlardan bir tanesi Kraliçe Elizabeth'in torunu Prens Harry ve Meghan Markle'ın çok konuşulan evliliğiydi.

Onların düğününden sonra Elizabeth'in ortanca oğlunun kızı olan diğer torunu Prenses Eugenie de Jack Brooksbank'le evlendi. Bu düğün taht sıralamasında daha önde olan Harry'ninki kadar olmasa da yine de peri masallarını aratmıyordu.


Saray bir süredir Meghan Markle'ın hamileliği ve eltisi Kate Middleton'la olan kavgalı ilişkilerini konuşuyor. Bunlara şimdi de Prenses Eugenie'le ilgili bir dedikodu eklendi.

Sarayda yapılan evliliklerde, ilk yılın içinde hamilelik haberi almak neredeyse bir gelenek gibi. Kate Middleton ve Meghan Markle da bunun yakın zamandaki örnekleri. Prenses Eugenie ise geçen yıl evlenmiş olmasına rağmen henüz hamilelik müjdesi paylaşmadı.

Saraya yakın kaynaklara göre aslında Prenses Eugenie hamile ama bunu açıklamak için bekliyor. Bunun sebebi ise oldukça ilginç.

Saraya yakın kaynaklara göre Prenses Eugenie hamilelik haberini bilerek duyurmuyor. Bunun sebebiyse Meghan Markle'dan intikam almak.

İntikam isteğinin ardındaysa Meghan Markle'ın hamileliğini geçen yıl tam da Prenses Eugenie'nin düğün gününde açıklayıp tüm ilgiyi kendi üstüne toplamış ve bir anlamda Prenses Eugenie'nin düğününü berbat etmiş olması...

Prenses Eugenie'nin mutlu günü dünya magazininin Meghan Markle'ın hamilelik haberiyle daha çok ilgilenmesi sonucu gölgede kalmıştı. Prensesin buna hâlâ çok kızgın olduğu söyleniyor.

Eugenie de kendi hamilelik haberini Maghan Markle'ın doğum yaptığı zamana denk getirerek intikamını böyle alacakmış. Meghan Markle'ın nisan sonu ya da mayıs başı gibi doğum yapması bekleniyor.

Bakalım Prenses Eugenie, bu intikam planını istediği gibi yürütüp Meghan Markle'ın hevesini kursağında bırakabilecek mi?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Egzersizden önce asla yapmamamız gereken 7 şey