Prensi mayoyla etkilemiş

Prensi mayoyla etkilemiş

Amerikan Vogue dergisinin temmuz sayısındaki söyleşide Charlene Wittstock, Prens Albert'la ilişkisinin yanı sıra stilini oturturken yaşadıklarını da anlattı

22 Haziran 2011, Çarşamba 12:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1 Temmuz’da evlenecek 33 yaşındaki müstakbel prenses, “Albert’la flört etmeye başladığımızda, gözlerin bu kadar üzerimde olacağını tahmin etmiyordum. Birlikte katıldığımız ilk davete gitmeden önce, kafama göre giysiler seçtim, manikürümü ve saçımı kendim yaptım. Tüm gün plajda voleybol oynamıştım, kendimi iyi hissediyordum, iyi göründüğümü düşünüyordum. Ama ertesi gün, basında beni yerden yere vurdular, rüküş hatta ‘kıro’ olmakla suçladılar” diyerek ‘ilk şokundan’ da bahsetti.

 

‘Albert’ı mayoyla etkiledim’

Güney Afrikalı yüzücü, sonrasındaki değişimi de “Karl Lagerfeld ‘Sen yeni Grace Kelly olacaksın, insanlar seni stil ikonu ilan edecek. Giysilerine dikkat etmen lazım’ dedi. Ben de danışmanlarla çalışmaya başladım” diye açıkladı.
 

 Patrick Demarchelier’e mayoyla poz veren prenses “Albert’la tanıştığımızda üstümde mayo vardı. Onu böyle etkiledim. Benim için mayo, dünyanın en özel giysisi” dedi. Wittstock, gelinliğini Giorgio Armani’nin tasarlayacağını söyledi.

GAZETEPORT

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Alikoç'tan sonra şimdi de Suna Aydın... MasterChef yarışmacılarının inanılmaz değişimi