Prezervatifi bu şekilde kullanmak aklınızın ucundan bile geçmemiştir!

Cinsel ilişki sırasında iki tarafı da "koruma" altına alan prezervatiflerin böyle şeyler için kullanıldığını tahmin dahi edememiş olabilirsiniz

17 Mart 2017, Cuma 11:31
A A

Prezervatif, doğru kullanıldığı takdirde � doğum kontrolü sağlayan bir korunma yöntemidir. Bunu zaten biliyorduk peki ya prezervatifin bu kullanımlar için de fazlasıyla yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz?

AYAKKABI PARLATICISI

AYAKKABI PARLATICISI

Prezervatifin lateksi, şaşırtıcı derecede iyi bir ayakkabı parlatıcısı görevi görüyor. Tek yapmanız gereken prezervatifi çıkarıp ayakkabınıza sürmek.

SU GEÇİRMEZ BANDAJ

SU GEÇİRMEZ BANDAJ

Şimdi prezervatifi bandaj olarak mı kullanacağız diye merak ediyor olabilirsiniz. Ama biraz kafa yorarsanız aslında ne kadar mantıklı bir kullanım olduğunu tahmin edebilirsiniz.Özellikle duşta ya da daha da genelleyelim, yağmurda çoğu plaster ve bandajlar işe yaramaz hale gelir; onları güvende tutmak için prezervatifi kullanabilirsiniz.

KAVANOZ AÇACAĞI

KAVANOZ AÇACAĞI

Ev hanımlarının da en büyük yardımcısı olacak! Açılmayan kavanoz kapaklarının üstüne prezervatif koyun ve kolayca açın.

ATEŞ TUTUŞTURUCU

ATEŞ TUTUŞTURUCU

Survivor'da gönüllüler ve ünlüler ateş yakmak için her gün büyük bir mücadele verirken ateş yakmanın bu kadar kolay olduğu kimin aklına gelirdi. Bir ateş yakmak için ilk önce prezervatifi yakın ve sonra alevin çıkmasını bekleyin.

PAKETTE SAKLAMA

PAKETTE SAKLAMA

Ucundan başlayarak 3-5 mm'lik prezervatifi, uzunluğu boyunca dikey olarak kesiniz. Sona geldiğinizde geçici elastik bantların bir yığını ortaya çıkacak.

BUZ TORBASI

BUZ TORBASI

Eğer evde buz torbanız ya da buzunuz yoksa yatak odasındaki çekmecelerde kalan prezervatiften bir adet alsanız iyi olur. Tek yapmanız gereken prezervatifin içini su ile doldurmak ve 3'te 1 alkolü eklemek. Ardından derin dondurucuya yerleştirin. İşte size buz torbası... 

GAZLI İÇECEK KAPAĞI

GAZLI İÇECEK KAPAĞI

Teneke kutuyu açtıktan sonra gazlı içeceğinizin dökülmesini önlemek için üzerine prezervatifi geçirmeyi deneyin. En azından bitiremediğiniz içeceklerin gazı kaçmadan yeniden kullanabilirsiniz. 

MEYVE KORUYUCU

MEYVE KORUYUCU

Bu fotoğrafı gördükten sonra "Yok artık" diyebilirsiniz ama pek tahmin edilmese de prezervatif iyi bir besin koruruyucudur. Çantanızda işyerine meyve götürürken korumak amacıyla prezervatifleri meyvenin üstüne geçirin. Tabii meyveyi çantanızdan çıkarırken kimsenin görmediğine emin olun. Kimin ne tepki vereceği belli olmaz, değil mi?

SU GEÇİRMEZ TELEFON KILIFI

SU GEÇİRMEZ TELEFON KILIFI

Bu tüyo yazın çok işinize yarayabilir. Deniz kum güneş zamanı telefonumuzu ne kadar koruma altına alsak da ya su ya da kum yüzünden bozulma riski taşıyor-du! Şimdi ise prezervatifi telefonunuza tamamen geçirerek su geçirmesini önleyebilirsiniz.  

Sıradaki haber yükleniyor...