Priyanka Chopra: Hala ondan hoşlanıyorum

Corona virüs bazı çiftlerin yollarını ayırmasına neden oldu. Fakat durumun bunun tam tersine işlediği örnekler de oldu. İki yıl önce evlenen Priyanka Chopra ile Nick Jonas da bunun örneklerinden biri.

27 Ekim 2020, Salı 10:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Priyanka Chopra, zorunlu karantina sürecinin eşi Nick Jonas'la birbirlerine daha fazla yaklaştırdığını söyledi.

Today'e bir röportaj veren 38 yaşındaki Priyanka Chopra eşi Nick Jonas ile geçirdiği karantina süreciyle ilgili olarak "Onunla birlikte çok zaman geçirdikten sonra hala ondan hoşlanıyorum" dedi.


Chopra, 28 yaşındaki eşi Nick Jonas ile birlikte hiç bu kadar uzun zaman geçirmediklerini belirterek bu süreçte yeni evlerine taşındıklarını da anlattı.

'Her anlamda gerçek bir partner'

'Her anlamda gerçek bir partner'

Hint asıllı İngiliz oyuncu karantina sürecinde anılarını topladığı bir kitabı yazmaya başladığını da sözlerine ekledi. Chopra, eşi Nick Jonas hakkında "Partnerim, benim en büyük gurur ve neşe kaynaklarımdan biri. Her anlamda gerçek bir partner" diye konuştu.


Priyanka Chopra ile Nick Jonas, 2018'de hem Hindistan'da hem ABD'de bir dizi törenle hayatlarını birleştirmişti.


Evliliği hakkında konuşan Priyanka Chopra, daha önce anne olmak istediğini dile getirmişti. Chopra, "Aile olgusu benim için her zaman çok önemliydi. Anne olmayı kesinlikle istiyorum" şeklinde konuşmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Akif Alakurt içki içip araç kullandı