Profesyonel turist Tanay işine başladı

Ortaca Belediyesince, Dalyan ve Sarıgerme destinasyonunu tanıtabilmek için organize edilen “Türkiye’nin En İyi İşi” başladı

01 Ağustos 2018, Çarşamba 18:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
8 BİN 235 BİN KİŞİ ARASINDAN SEÇİLDİ

8 BİN 235 BİN KİŞİ ARASINDAN SEÇİLDİ

27 ülkeden başvuran 8 bin 235 kişi arasından profesyonel turist olarak seçilen Efe Tanay, sabah saatlerinde, projenin yürütücülüğünü üstlenen reklam ajansı yetkilileri ile Dalyan Mahallesindeki iskeleye geldi.

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Dalyan Kanalı’nda tekne turu yapan Tanay, tarihi kaya mezarları manzarası önünde bol bol fotoğraf çektirdi.

Ardından, Caretta Carettaları ile ünlü İztuzu Plajı’nda denize girdi. Gördüklerini cep telefonu ile fotoğraflayan Tanay’ı yerli ve yabancı turistlerde ilgiyle izledi.

İztuzu’nun ardından Delikli Ada, Alagöl ve Köyceğiz Gölünü görme fırsatı bulan profesyonel turist Tanay, bölgenin doğasına hayran kaldığını söyledi.

BÖLGENİN GÜZELLİKLERİNİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞACAK

BÖLGENİN GÜZELLİKLERİNİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞACAK

Projeyi, Dalyan ve çevresinin tanıtımı için iyi bir fırsat olarak gördüklerini dile getiren Efe Tanay, “bestjobinturkey sosyal medya hesaplarımızdan bölgenin güzelliklerini takipçilerimiz ile paylaşacağız.

"BİRÇOK FARKLI YÖNÜNÜ PAYLAŞACAĞIZ"

"BİRÇOK FARKLI YÖNÜNÜ PAYLAŞACAĞIZ"

Ayrıca, Dalyan’ın ne kadar eğlence, aktivite dolu olduğunu göstereceğiz. El değmemiş, dünya çapında ödül almış plajlarını, Caretta Carettalarını, kaya mezarlarını ve birçok farklı yönünü paylaşacağız.” diye konuştu.

"BU PROJE BENİ ÇOK HEYECANLANDIRDI"

"BU PROJE BENİ ÇOK HEYECANLANDIRDI"

Farklı coğrafyalarda, farklı aktivitelere katıldığını anlatan Tanay; “Bu proje beni çok heyecanlandırdı. İzlediklerinde çok büyük sürprizlerle karşılaşacakları aktiviteler yapacağız. Şimdi içerisinde bulunan o ‘şanslı kişi’ olarak bu projenin neden Türkiye’nin en iyi işi olarak adlandırıldığını gayet iyi anlayabiliyorum.” dedi.


"ÇOK BÜYÜK İLGİYİ HAK EDİYOR"

"ÇOK BÜYÜK İLGİYİ HAK EDİYOR"

Bölge insanın kendisini çok sıcak karşıladığını vurgulayan Tanay, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bölgenin doğası çok iyi korunmuş. Diğer turistik yerlere göre gerçekten el değmemiş bir yer burası. Dolayısıyla da çok büyük ilgiyi hak ediyor, zamanla bu ilgiyi görecektir Dalyan. Bizde bu ilginin büyümesinde, oluşmasında ciddi rol oynayacağımıza inanıyoruz.”

Tanay, “Türkiye’nin En İyi İşi” projesi kapsamında, 31 Ağustos’a kadar Dalyan ve Sarıgerme bölgesini gezerek tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını www.bestjobinturkey.com sitesi ile projenin Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesaplarında paylaşacak. Tanay, proje sonunda 30 bin lira ücret alacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sosyal mesafeli tatil: Maldivler'de kiralık özel ada