Programda açıkladı: Fatih Terim'le devam edecek sadece bir başkan var

Haber Global'de yayınlanan Kontra programının yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Galatasaray'da yaklaşan seçimle ilgili iki flaş iddia ortaya attı. Çelikler'e göre Fatih Terim'e başkan olması için baskı var. Eğer Terim başkan olmazsa, teknik direktörü olarak onunla devam edecek sadece bir başkan adayı var.

16 Mart 2021, Salı 14:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Serdar Ali Çelikler, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için sürekli dillendirilen başkanlık iddiası için yeni bir iddia ortaya attı. Çelikler'e göre Terim'e başkanlık konusunda hala baskı var. Ancak Terim'in başkan olmaması durumunda teknik direktör olarak devam edeceği de tek bir başkan var.

Çelikler, "Mustafa Cengiz yönetimi seçilirse, Fatih Terim devam etmeyebilir" derken, "Galatasaray'da Fatih Terim'e 'Başkan ol' diye, bundan yaklaşık 4 ay evvel bir grup gidip söyledi. Bu zaten Galatasaray camiasında biliniyor. Fatih Terim'e camiadan 'başkan ol' ziyaretlerinin tekrar başladığını duydum" dedi.

Çelikler, "Fatih Terim aday olursa zaten birçok aday yarışta olmaz. Ahmet Ocaklı haricinde birisi başkan olursa da, Fatih Terim'le çalışmaya devam etmezler" diye konuştu.

Fatih Terim ise sonraki sezonun planlamasına çoktan başlayarak başkanlık konusunda herhangi bir planı olmadığını kanıtlamış vaziyette. Sadece yeni yönetimin kendisiyle devam edip etmeyeceğini bekliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'nin hedefinde Joachim Löw var