Programda büyük panik! Yürekler ağıza geldi

TRT1 ekranlarında Hafta içi her gün ekrana gelen Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programında Büyük bir talihsizlik yaşandı. 4’er kişiden oluşan 8 kız bir yarışma etabı için balık tutmak üzere Kefken Limanı’ndan 17 metrelik bir balıkçı teknesi ile birlikte limandan ayrıldı ve 10 mil açıkta İlk balık ağını çektikten sonra tutulan balıkları ayıklamak üzere teknenin güvertesine çıkan yarışmacılardan Gizem Zehra Köylü isimli yarışmacı talihsiz bir kaza geçirdi

17 Kasım 2021, Çarşamba 19:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TRT1 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programında büyük bir talihsizlik yaşandı.

BİR ANDA DENİZE DÜŞTÜ

BİR ANDA DENİZE DÜŞTÜ

4'er kişiden oluşan 8 kız, bir yarışma etabı için balık tutmak üzere Kefken Limanı'ndan 17 metrelik bir balıkçı teknesi ile birlikte limandan ayrıldı.

10 mil açıkta ilk balık ağını çektikten sonra tutulan balıkları ayıklamak üzere teknenin güvertesine çıkan 19 yaşındaki yarışmacı Gizem Zehra Köylü bir anda denize düştü.

MÜRETTEBAT MÜDAHALE ETTİ

MÜRETTEBAT MÜDAHALE ETTİ

Gizem'in takım arkadaşları bu yaşananlar üzerine şoke olurken, tekne mürettebatı hemen olaya müdahale etti. Mürettebat hemen ip ve can simidi atarak yarışmacıyı Karadeniz'in soğuk sularından çıkardı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

SAĞLIK DURUMU İYİ

Alınan bilgiye göre yarışmacının sağlık durumunun iyi olduğu ve devam eden günlerde yarışmaya devam ettiği bildirildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel derin yırtmaçlı elbisesiyle kamera karşısında