Progroup'a 'Yılın Yönetim Danışmanlığı Ödülü'

Turquality Doktoru Dr. Salim Çam tarafından 15 yıl önce kurulan Progroup, Yılın Yönetim Danışmanlığı Ödülü’nü aldı

Son Güncelleme:
A A
Progroup'a 'Yılın Yönetim Danışmanlığı Ödülü'

17.Uluslararası Yılın Starları Ödülleri Töreni, Ekovitrin tarafından 1 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul'da düzenlendi. 

İş ve ekonomi dünyasının Oscarları arasında yer alan ödül töreninde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç ‘Yılın İş Adamı Ödülü'nü, Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu 'Yılın Vakıf İnsanı Ödülü'nü, Dr. Salim Çam 'Yılın Yönetim Danışmanlığı Ödülü'nü alan isimler arasında yer aldı. 

'GELECEĞİN ÖNÜNDE İLERLİYORLAR'

Törene katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci tarafından,Dr. Salim Çam’a 'Yılın Yönetim Danışmanlığı Ödülü' verildi. Türk markalarının global bir oyuncu olmasına önderlik ettiklerini kaydeden Turquality Doktoru Dr. Salim Çam şunları söyledi:  “Dünya pazarlarına açılmayı hedefleyen Türk markalarına, stratejiler oluşturuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız Turquality çalışmaları ile Türk şirketleri geleceğin peşinden koşan değil, geleceğin önünde ilerleyen oldular” dedi.  

TURQUALİTY İŞ MODELİNİ OLUŞTURDU 

Danışmanlık sektöründe Turquality’yi iş modeli haline getiren Progroup, yönetim danışmanlığında dünyaca tanınan bir Türk şirketidir. Progroup tarafından işletmelere Turquality İş Modeli kapsamında; stratejik yol haritası, bütçe planlama yönetimi, insan kaynakları yönetimi, kurumsal yönetim, marka yönetimi, pazarlama ve satış yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, ürün geliştirme yönetimi, bilgi sistemleri yönetimi, aile şirketleri yönetimi, süreç iyileştirme yönetimi, maliyetleri düşürme yönetimi, gelişim yol haritası gibi geniş bir yelpazede hizmet veriliyor. 

 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İstanbul Yeni Havalimanı'na milyonluk Follow Me araçları