PS4 satışı 60 milyonu geçti

PS4 satışı 60 milyonu geçti

PS4 satışı rekora koşuyor. Sony, bugün yaptığı açıklamada PlayStation 4 (PS4 ) bilgisayar eğlence sistemi ve yazılım ürünlerinin satışında yeni bir dönüm noktasına ulaştığını duyurdu

15 Haziran 2017, Perşembe 23:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
11 Haziran 2017 itibaryla PS4  satışı dünya genelinde 60 milyon adedi aştı.

PS4’ün bu güçlü ivmesi sayesinde PlayStation  ekosistemi genelindeki kullanıcı etkileşiminde de önemli bir artış yaşandı.

Sony Interactive Entertainment Başkanı ve Global CEO’su Andrew House, bu başarı hakkında şunları söyledi: “Dünyanın dört bir yanında PS4’ü desteklemeye devam eden sevenlerimize ve iş ortaklarımıza müteşekkiriz. PS4 platformu en parlak zamanlarını yaşıyor. Bu yıl, PS4 sisteminin gücünden sonuna kadar yararlanan özel oyunlar ve iş ortağı oyunlarından oluşan muhteşem bir oyun yelpazesi lanse edilecek. Hem PlayStation VR içerik portföyünü genişleterek hem de çığır açan yazılım yelpazemizin yanında ağ hizmetlerimizi de zenginleştirerek genel PS4 ekosistemini genişletmeye devam edeceğiz. Dünya genelinde kullanıcılara en iyi eğlence deneyimini sunma ve PS4’ü oyunun en iyi adresi yapma yolunda emin adımlarla yürüyeceğiz.”

Babalar Günü ’ne özel yüzde 40’a varan indirimler

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?