Puantiyenin gücü adına: Neden acilen puantiyeli bir elbise edinmelisin?

Puantiyenin retro havasını severiz. Belki de hiç modasının geçmemesi bu yüzdendir. Annenizin gençlik fotoğraflarına bakın puantiye deseni, kendi fotoğraflarınıza bakın muhakkak puantiyeli bir fotoğrafınız vardır. Bunca yıldır, bunca insan giyiyorsa, bu kadar ikonikleştiyse bir nedeni olmalı.

26 Şubat 2021, Cuma 11:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Feminen gösterir

Feminen gösterir

Seçeceğiniz elbiselerde puantiye desenli ve bel hizanızdan aşağı doğru kabaran kesimler seçerek hem göz alıcı hem de feminen gözükmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Her rengi güzeldir

Her rengi güzeldir

Sadece siyah ve beyazın kombininden elde edilmiş puantiye desenli kumaşlar yerine lacivert ve mavi tonlarıyla sağlanmış puantiyeler, sizi daha genç ve farklı gösterecektir.


Göz yormaz

Göz yormaz

Yuvarlak hat içeren desen karmaları Doğal şekillerdir ve doğal şekilleri doğanın öz renkleriyle harmanlayarak kullanmak size natürel ve göz dinlendirici bir şıklık katacaktır. Örneğin: Toprak tonları.

Nostaljik bir hava verir

Nostaljik bir hava verir

İş hayatında da hem feminen hem de göz alıcı bir nostaljik tarz yansıtmak istiyorsanız puantiyeli döpiyes takımlar bu arzunuzu fazlasıyla karşılayacaktır.


Aksesuarda abartıya kaçmayın

Aksesuarda abartıya kaçmayın

Şapka, eldiven, çorap, gözlük, çanta... Hangi aksesuarı tamlayıcı olarak kulanıyor olursanız olun puantiyeler ahenk ve kadınsılık katacaktır. Ancak bu aksesuarları kullandığınızda geri kalan parçalarınızı sade çizgilerde tercih etmelisiniz ki karmaşaya yer kalmasın.

Plaja en yakışan desen

Plaja en yakışan desen

Her alanda kadınlara eşlik eden bu retro tarz tabiki plajlarda da kadınların tercih listesinde hak ettiği yeri alıyor. Plaj modasında sınırsız renk ile bir araya gelen puantiye deseni beachlerde göz dolduruyor.


Puantiyeli ayakkabılara yer açın

Puantiyeli ayakkabılara yer açın

Hiç ayakkabım yok diyen kadının portmantosunda en az bir elin parmakları kadar ayakkabı olduğu herkesçe bilinir. Peki puantiyeli ayakkabınız var mı? Ayakkabı dolabınızda mutlaka olması gereken desenlerden olan puantiyeli ayakkabı türleri, ister günlük giyiminizde isterseniz de abiye tamamlayıcı ayakkabılarınızda olması gereken tarzlardandır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (26 Şubat 2021)