Puma, Türkiye üretimine devam edecek mi?

Puma, Türkiye üretimine devam edecek mi?

Alman Puma firması, "İsviçre formalarında yaşanan hata sadece birkaç formada görülmüştür. Türkiye'nin üretim kalitesinden çok mutluyuz ve Türkiye'deki imalatlarımıza devam edeceğiz" açıklaması yaptı.

22 Haziran 2016, Çarşamba 14:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Puma'dan yapılan açıklamada, İsviçre Milli Takımı formalarında yaşanan hatanın, üretilmiş kumaşların sadece küçük bir kısmından kaynaklandığı belirtilerek, firmanın Türkiye'nin üretim kalitesinden çok mutlu olduğu ve Türkiye'deki imalatlarına devam edeceği bildirildi.

Puma'nın, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) maçlarında yaşanan forma yırtılması olayıyla ilgili açıklamasında, şunlar kaydedildi: "İsviçre formalarında yaşanan bu hatanın, üretilmiş olan imalat kumaşlarının sadece küçük bir kısmından kaynaklandığını doğrulamak ve teyit etmek isteriz. Pazartesi günü oynanan Slovakya-İngiltere maçında da görüldüğü gibi Slovakya'nın giydiği ve maç süresince çok yüksek performans gösteren formalar her zaman olduğu gibi uzun süredir Puma ile iş birliği içinde olan Türk imalatçımız tarafından imal edilmiş ve yüklenilmiştir. Söz konusu durum sadece bir kaç formada görülmüştür. Biz genel olarak Türkiye'nin üretim kalitesinden çok mutluyuz ve Türkiye'deki imalatlarımıza devam edeceğiz."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aytemiz Alanyaspor, Ankaragücü'nü 4 golle geçti