Pürüzsüz bacaklar için 3 ipucu

Soğuklar havalarda vücudunuz ekstra bakıma ihtiyaç duyabilir. Eğer siz de biri teninize dokunduğunda onun kuruluk yerine yumuşacık bir cildi hissetmesini istiyorsanız hemen bu 3 ipucunu uygulamaya koyulun.  

24 Ekim 2017, Salı 12:25
A A

Yüzümüzü her gün makyaj ve bakım ürünleriyle şımartırken vücudumuzun geri kalanının da aynı derecede ilgi göstermemiz gerektiğini unutuyoruz.  

Özellikle sonbaharın gelmesiyle birlikte bacaklarınız da ekstra bakıma ihtiyaç duyuyor. Şimdi öğreneceğiniz bu 3 yöntemle, mevsimsel kuruluktan kurtulabilir, pürüzsüz bacaklara sahip olabilirsiniz.  

BACAKLARINIZ NEFES ALSIN

BACAKLARINIZ NEFES ALSIN

Yüzünüze peeling yapmak nasıl cildinizi canlandırıyorsa aynı şey bacaklarınız için de geçerli. Banyo rutininizde kullanacağınız ürünlerle bacaklarınıza ihtiyacı olan nefesi aldırabilir, ya da banyo sonrası bakımınıza ekleyeceğiniz glikolik asitli vücut kremleriyle acısız peelingin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak glikolik asitli ürünleri güneşe çıkmayacağınız zamanlarda kullanmaya dikkat etmelisiniz.  

İSTENMEYEN TÜYLER İÇİN...

İSTENMEYEN TÜYLER İÇİN...

Eğer henüz lazer epilasyon kolaylığından faydalanmadıysanız, istenmeyen tüylerden kurtulmak için iyi ürünlere yatırım yapmalısınız. 5 bıçaklı bir jiletle bacaklarınızı tahriş etmeden tüylerinizden kurtulabilecekken ağdayla uzun süreli bir sonuç elde edebilirsiniz.

Ya da su altında çalışan bir epilasyon aletiyle seksi bacaklara konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik buharla açılan gözeneklerle epilasyon çok daha acısız, kolay ve pürüzsüz olacaktır.  

EKSTRA NEMLE VÜCUDUNUZU ŞIMARTIN

EKSTRA NEMLE VÜCUDUNUZU ŞIMARTIN

Bacaklar vücudun diğer bölgelerine göre kuruluğunu gözle görülür bir şekilde belli eder. Bu yüzden tüm bu işlemlerden sonra etkili bir nemlendiriciyle bakımınızı sonlandırmak harika bir sonuç için olmazsa olmaz.

Eğer ekstra kuru bir cilde sahipseniz gece nemlendiricinizin üzerine yedireceğiniz ince bir tabaka vücut yağı ile bacaklarınızın ihtiyacı olan nemi yoğun bir şekilde depolamasını sağlayabilir, onları şımartabilirsiniz.    

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yoğun çalışan kadınların ihtiyaç duyabileceği 12 eşya