Rachel Araz'ın UFO anısı güldürdü

Sosyetik güzel Rachel Araz, evinin bahçesinde drone uçurdu. Bunu gören komşusu, uzaylıların kendisiyle iletişime geçtiğini sandı. Bavulunu hazırlayıp kaçmaya çalışan komşuyu Araz, güçlükle sakinleştirdi

08 Ağustos 2018, Çarşamba 19:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İş adamı Sami Kiresepi ile evli olan sosyetik güzel Rachel Araz Kiresepi, geçtiğimiz gün çok ilginç bir olay yaşadı.


Bodrum'daki evinde tatilde olan sosyetik güzel, akşam saatlerinde son dönemde popülerleşen ve 'insansız hava aracı' olarak bilinen 'drone' uçurdu. 

Bu sırada komşularından gelen çığlık sesleriyle irkilen Rachel Araz Kiresepi, hemen yan villaya koştu.

Komşusunun büyük bir panikle bavul hazırladığını gören sosyetik güzel, ona ne olduğunu sordu.

Rachel Araz'ı, aldığı yanıt hem güldürdü hem de şoke etti.


Sosyetik güzelin komşusu, drone'u görünce UFO ile bahçesine gelen uzaylıların kendisiyle iletişime geçtiğini sandı. Araz, bu olayı "Yaşanmış gerçek bir hikayedir" diyerek anlattı.


RACHEL ARAZ KİMDİR?

RACHEL ARAZ KİMDİR?

1988 yılında İstanbul‘da dünyaya gelen moda dünyasında ve sosyal medyada sıkça takip edilen aynı zamanda marka danışmanı ve içerik editörü Rachel Araz Kiresepi, Notre Dam de Sion Fransız Lisesi'ni bitirmiştir.

Ardından Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümünden mezun olmuştur. Annesi avukat, babası ise mühendistir.

Mezuniyetin ardından 5 yıl Beymen’de, Kurumsal İletişim ve Pazarlama, Balenciaga Türkiye Marka temsilciği, Satın Alma Planlama ve Merchandising departmanlarında çalışmıştır. Son dönemlerde ise Sosyal Medya Danışmanlığı, İçerik Editörlüğü ve farklı sektör markaları ile iş birlikteliği yapmaktadır.Özellikle Julie Sarinana ve Hailey Baldwin’i çok beğendiğini belirten Rachel Araz’ın alışveriş yapmaktan en çok hoşlandığı şehir New York‘tur.

Kendi tarzını romantik ve eklektik olarak tanımlayan Rachel Araz’ın en sevdiği tasarımcılar ise Demna Gvasalia, Riccardo Tisci ve Murat Türkili’dir.

Uzun süredir Crossfit yaptığını belirten Rachel Araz 2016 yılında Santa Farma İlaç Sanayi’nin patronu Sami Kiresepi ile evlenmiştir.

Rachel Araz- Sami Kiresepi'nin evliliklerinden bir de çocukları var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kenan Doğulu ve Beren Saat'in aylar sonra ilk tatili