Radja Nainggolan kanser hastası eşi için endişeli

Transfer döneminde Türk takımlarıyla adı sık sık anılan Radja Nainggolan, Inter'den bir başka İtalyan takımı Cagliari'ye kiralık olarak gitmişti. İtalya'da yaşayan Nainggolan ve kanser hastası eşi Claudia, corona virüsten korunmaya çalışıyor.

26 Mart 2020, Perşembe 14:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cagliari'nin Belçikalı oyuncusu Radja Nainggolan, corona virüsten ötürü en çok zarar gören İtalya'da yaşıyor. Nainggolan'ın eşi Claudia ise bir süredir kanserle mücadele ediyor.

Eşinin kanserle mücadele dönemine olabildiğince fazla destek vermeye çalışan Radja Nainggolan, transfer döneminde kararını verirken de eşinin durumunu göz önünde bulundurmuştu.

Corona virüsün bağışıklığı düşük kişilerde ölümcül olduğunu bilen Nainggolan Bolasport'a konuştu ve eşi için endişelendiğini açıkladı.

"Ben değil, eşim önemli"

"Ben değil, eşim önemli"

Nainggolan corona virüsle ilgili yaptığı açıklamada "Şu an için hastanedeki kemoterapilerimizi erteledik. Tedavinin devamı için hastaneye gideceğiz fakat bir liste var, ona göre davranılıyor.

Evde karantina altındayız. Şimdilik bana virüs bulaşmadı. Ama alışverişe gidiyorum ve bu sırada virüs kapabilirim. Virüsün bana bulaşmasını önemsemiyorum ancak eşime bulaştırmaktan çok korkuyorum. Çünkü onun bağışıklık sistemi çok zayıf. Eşim için çok korkuyorum, bu yüzden dikkatli davranıyorum" dedi.

Claudia corona döneminde evde spor yapıyor

Nainggolan'ın golü

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'yi bekleyen tehlike: Konferans Ligi!