Radyoculuğu kavradılar

Kavram Meslek Yüksekokulu öğrencileri mesleki anlamda gelişimlerine katkı sağlayacak etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Radyo ve Televizyon Programcılığı öğrencileri tarafından gerçekleştirilen etkinliğe radyo programcıları Bay J ve Kezban Yaşamul konuk oldu

12 Mayıs 2015, Salı 10:26
A A
Radyoculuğu kavradılar

Kavram Meslek Yüksekokulu Radyo ve Televizyon Programcılığı öğrencilerinin gerçekleştirdiği etkinliğe, Türkiye’nin en büyük radyo programcılarından Bay J ve Kezban Yaşamul konuk oldu. Radyoculuk üzerine edindikleri sektörel deneyimleri paylaşan konuklar, öğrencilere mesleki hayatlarında yön gösterici bilgiler sundular.

Türkiye’de radyoculuğun gelişim sürecine verdikleri katkıları yadsınamaz düzeyde olan konuklara öğrencilerin ilgisi büyüktü. Radyoculuk ve radyoculuğun sorunlarının da tartışmaya sunulduğu etkinlikte, Bay J ve Kezban Yaşamul; öğrencilerin okuması, gezmesi ve sosyalleşmesi yönünde önerilerde bulunarak radyoculuğun emek ve gönül işi olduğunun özellikle altını çizdiler.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.