Rafet El Roman'dan eski eşi Tuğba Altıntop'a cevap

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra çapkınlık haberleriyle de gündeme gelen Rafet El Roman, 1996–2002 yılları arasında evli kaldığı Tuğba Altıntop'un, "Sürpriz yapmaya gittim, otelde sevgilisiyle gördüm" açıklamasına yanıt verdi.

09 Aralık 2020, Çarşamba 07:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müzik hayatındaki 25’inci yılı geride bırakan Rafet El Roman, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödül Töreni'nde ‘Onur Ödülü’ne layık görüldü.

'Ödülümü sağlık çalışanlarına adamak istiyorum'

'Ödülümü sağlık çalışanlarına adamak istiyorum'

Ödülünü tüm sağlık çalışanlarına affeden şarkıcı, "25 yılın sonu böyle kötü bir zamana geldi. Coronalı günler... O yüzden ödülümü ülkede sağlık çalışanlarına adamak istiyorum. Onlar zorlu bir süreçten geçtiler ve yoğum bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar" dedi.


'Hiç gece hayatım yoktur'

'Hiç gece hayatım yoktur'

Yıllara meydan okuyan 52 yaşındaki sanatçı, genç kalmanın sırrını söyle anlattı:

"Hiç gece hayatım yoktur. Sigaram, alkolüm yoktur. Uyku düzenime, yemek düzenime dikkat ederim. İşimi çok severim. Sağlık yürüyüşlerimi, sporumu yaparım. Bunu 16-18 yaşından beri yaptığınızda formda kalıyorsunuz. Kendinizi pozitif yönlendirmeye çalışın. Herkese önerim bu."

'Otele sevgilisiyle girdi' demişti

'Otele sevgilisiyle girdi' demişti

Eski eşi Tuğba Altıntop’un geçtiğimiz günlerde katıldığı bir TV programında, "Bursa'da turne için kaldığı otele sürpriz yapmaya gittim. Rafet otele sevgilisiyle girdi” açıklamasında bulunmuştu.

'Birincisi o yalan'

'Birincisi o yalan'

Muhabirlerin konuyla ilgili soruları karşısında ünlü şarkıcı, “Birincisi o yalan, Tuğba Hanım hiç böyle bir şeye şahit olmadı. Hiç böyle bir şey yaşamadık aramızda” ifadelerini kullandı.

'Adım çıkmış çapkına inmez Mecnun’a'

'Adım çıkmış çapkına inmez Mecnun’a'

Çapkın olmadığını söyleyen Rafet El Roman, “Adım çıkmış çapkına inmez Mecnun’a. Hayatımda biri olduğunda gerçekten onlara sadakatli bir insanım. Bu ufak tefek çapkınlık turlarımda doğru kişiyi bulana kadar” şeklinde konuştu.


'Yeniden kurarım hayatımı'

'Yeniden kurarım hayatımı'

Muhabirlerin, “Yeniden evlenir misiniz?” sorusuna şarkıcı, “Tabii ki yine evlenirim. Yeniden kurarım hayatımı, yeniden başlarım her şeye. Aşk güzel bir şey” dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'a Burak Deniz sorusu: Ayrıldılar mı?