Rashad McCants: Khloe Kardashian bana 70 milyon dolara mal oldu

2008 yılında Khloe Kardashian’la yaşadığı kısa süreli aşkla gündeme gelen eski NBA oyuncusu Rashad McCants, “Hayattaki en büyük pişmanlığım Khloe oldu ve itirafta bulundu...

30 Mayıs 2017, Salı 13:42
A A

ABD’li basketbol oyuncusu Rashad McCants, 2008 yılında Khloe Kardashian’la yaşadığı iki aylık ilişkisinin spor kariyerine zarar verdiğini söyledi.

Charlotte Observer dergisine konuşan 32 yaşındaki oyuncu, Kardashian’la birlikte olmanın kendisine çok pahalıya patladığını söyledi.

Rashad McCants “İnsanlar NBA’e olan bağlılığımı yitirdiğimi düşünmeye başladı. Onunla birlikte olmasaydım da çok rahat bir şekilde 60-70 milyon dolar kazanabilirdim” dedi. 

Hayattaki en büyük pişmanlığının reality yıldızıyla ilişki yaşamak olduğunu söyleyen McCants şöyle devam etti:

“O dönem gösterilen ilgiden memnun değildim. Dikkat çekmekten rahatsız oldum. Bu tür şeylerin bir sona varamayacağını düşündüm. Yalnızca adım ve yüzüm biryerlerde görünüyordu ve benim de buna ihtiyacım yoktu. Çünkü gerçek kimliğimi yansıtamıyordum.”

Sporcu sevgilileri ile bilinen Khloe Kardashian şuanda NBA süperstar'ı Tristan Thompson ile birlikte.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.