Rasime Öktem, O Ses Türkiye'de sesi ve flamenko dans gösterisiyle jüriyi büyüledi!

Dün akşam 'O Ses Türkiye'nin beşinci bölümü yayınlandı. Yarışmaya 38 yaşındaki Rasime Öktem hem sesi hem de dansıyla damgasını vurdu.

31 Ekim 2021, Pazar 13:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ebru Gündeş, Beyaz, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un jüri olduğu O Ses Türkiye'nin 30 Ekim Cumartesi akşamı ekrana gelen son bölümünde sahneye çıkan Rasime Öktem, performansı ve yaptığı dans ile renkli anlar yaşattı. O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Rasime Öktem, seslendirdiği İspanyolca şarkıyla jüriyi etkiledi. Dört jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı, daha sonra ise flamenko dans gösterisi yaptı.

Yarışmacının dans gösterisi hem jüriden hem de seyirciden büyük alkış aldı. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Rasime Öktem, Oğuzhan Koç’u seçti.


O SES TÜRKİYE RASİME ÖKTEM KİMDİR?

O SES TÜRKİYE RASİME ÖKTEM KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Rasime Öktem, 1983 Kırşehir doğumlu. Rasime Öktem, 2005 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur ve eğitim görmeye başladığından beri İzmir’de yaşamaktadır.


Bir gün şans eseri dinlediği bir şarkıyla Flamenkoya aşık olmuş ve 2004 yılı itibari ile Flamenkoyu yaşayabilmek ve İzmir’de geliştirebilmek için çalışmaya başlamıştır. Süreç içerisinde gitarist Can Şentürk’le bir araya gelerek beraber çalışmaya başlamış ve bir dönem Berk Gürman’la çalışma fırsatını da bulmuşlardır.

Hadise yerine bu sezon Ebru Gündeş'in olması sosyal medyada geniş yankı bulmuştu. İddiaya göre Gündeş, jüride tek kadın olmak istiyordu.


Tercihini Ebru Gündeş'ten yana yapan Acun Ilıcalı her fırsatta ünlü şarkıcıyı övmesiyle dikkat çekiyor. Ilıcalı ilk bölümde Gündeş'i ekrana davet ederken söylediği sözlerle gündem oldu.


Ilıcalı şunları söyledi: "Eski yeni jüri üyemiz. Kendisiyle zor günlerimizde hep birbirimize destek olduk. Beraber çok güzel günler geçirdik. O Ses'in rengiydi, sesiydi. Hayranıyız."

"O Ses Rap'te Hadise. Mero ile anlaştık mutluyuz, Murda ile anlaşıyoruz çok mutluyuz. Kadın yok. Hadise'ye sen olur musun dedim? 'Nasıl olacak' dedi. İkisi aynı anda olmazdı. Biz onu Hülya'da denedik çünkü. O Ses Türkiye'de de Hülya vardı. Yetenek Sizsiniz'de de... Biz mutlu olmadık. O yüzden Hadise 'O Ses Rap'te."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarkan İstanbul'da aşka geldi