Real Madrid'te Eden Hazard korkusu

Real Madrid'in büyük beklentilerle transfer ettiği Eden Hazard henüz görücüye çıkmadı. La Liga'nın 3'üncü hafta mücadelesinde Villarreal'le karşılaşacak olan Real Madrid'te Hazard, Zidane tarafından yine riske edilmeyecek. Asıl belirsizlik ise Hazard'ın Belçika Milli Takımı'nda oynayıp oynamayacağıyla ilgili yaşanıyor.

28 Ağustos 2019, Çarşamba 16:03
A A

Hazard, Real Madrid'in 16 Ağustos'taki antrenmanında sol bacağının uyluk bölgesinden sakatlanmıştı. Sahalardan 1 ay kadar uzak kalacağı söylenen Hazard'ın, Euro 2020 elemeleri için liglerde verilecek milli maç arası esnasında iyileşmesi bekleniyor.

Milli ara öncesi Real Madrid'in son maçı olan Villarreal karşısında Hazard riske edilmeyecek. Marca'nın haberine göreyse Belçika teknik direktörü Roberto Martinez'in Hazard'ı San Marino veya İskoçya maçlarında oynatma ihtimali ise Real Madrid'i korkutuyor.

Eden Hazard'ın tam anlamıyla hazır olmadan milli takımda sahaya sürülme ihtimali, Real Madrid'in yıldız oyuncudan bir süre daha yoksun kalmasına neden olabilir. Böyle bir durumda Belçika Futbol Federasyonu ve teknik direktör Roberto Martinez, Real Madrid'in tepkisiyle baş etmek zorunda kalacak.

Sıradaki haber yükleniyor...