Recep İvedik ABD'ye gitmeye hazırlanıyor

Recep İvedik ABD'ye gitmeye hazırlanıyor

Türkiye'de yaklaşık 5 milyon kişinin izlediği Recep İvedik 4; Alman gazetesi Bild'e konu oldu. Avrupa'da Hollywood filmlerini geride bırakarak en çok izlenen 4. yapım olan İvedik, ABD'ye gitmeye hazırlanıyor

10 Mart 2014, Pazartesi 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Vizyona girdiği günden beri tüm rekorları alt üst eden; bugün itibariyle de Türkiye'de yaklaşık 5 milyon kişi tarafından izlenen "Recep İvedik 4"ün başarısı sınırları aştı. Şahan Gökbakar'ın son filmi; Avrupa'da en çok izlenen yapımlar arasında 4. sırada yer aldı.

Bir Türk filminin elde ettiği başarıyı şaşkınlıkla karşılayan Almanya'nın en yüksek tirajlı gazetesi Bild de; Recep İvedik 4'ü haber yaptı. Avrupa'daki gişe rakamlarını açıklayan gazete; Şahan imzalı filmin 386 bin 249 kişi tarafından izlenerek Avrupa listesinde ilk 5'te olduğunu duyurdu.

SIRADA ABD VAR!

Başrollerinde George Clooney ve Matt Damon'ın rol aldığı 'The Moments Men' (Hazine Avcıları) filmini bile geride bırakan Recep İvedik 4'ün bu başarısı; ekip tarafından gururla karşılandı. Dev promosyon çalışmalarına rağmen Hollywood filmlerini gişede sollamaktan dolayı çok mutlu olan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 4'ün Nisan ayında da ABD'de vizyona gireceğini açıkladı.

Saklambaç

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Game of Thrones'un dizisi House of the Dragon'dan yeni fotoğraflar yayınlandı