Refleksolojiyi Çinli uzmanlara yaptırın

Refleksolojiyi Çinli uzmanlara yaptırın

Yaklaşık on iki bin yıllık bir geçmişi olan refleksolojinin ilk uygulama yeri geleneksel tıbbın doğuş ve uygulama yeri olan eski Çin

25 Eylül 2012, Salı 10:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Masaj odalarını yenileyen Sports International, refleksolojiyi keşfeden ve dünya tıbbına kazandıran Çin’den özel olarak diplomalı masözler getirdi.

Kulüp, sadece üyelerine değil, dışarıdan gelen misafirlerine de bu sağlık hizmetini sunuyor. Ayak masajı olarak bilinen Refleksoloji, bugün destekleyici ya da tamamlayıcı tedavi dediğimiz tedaviler arasında yer almaktadır.

Yaklaşık on iki bin yıllık bir geçmişi olan refleksolojinin ilk uygulama yeri geleneksel tıbbın doğuş ve uygulama yeri olan eski Çin. En çok tercih edilen spor kulüplerinden olan Sports International da, Çin’den getirdiği refleksoloji uzmanları ile refleksoloji masajını uyguluyor.

Ayak refleksoloji masajı, sinir sistemini rahatlatıyor, kan dolaşımını hızlandırıyor, bazı hastalıklara karşı vücudun direncini artırıyor, vücudun besin almasını ve toksin atımını hızlandırıyor ve enerji blokajlarını çözmeye yardımcı oluyor.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Protez saç sağlıklı mı?