Regé-Jean Page cevapladı: Bridgerton seti dışında da Phoebe Dynevor ile flört ediyorlar mıydı?

Bridgerton, dijital ortamlarda yayınlanan pek çok diziyi sollayarak son yılların en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Hikayenin bir aşk hikayesi olması nedeniyle başrol oyuncuları Regé-Jean Page ve Phoebe Dynevor birbirlerine çok yakıştırıldı. Bu nedenle set dışında da aşk yaşadıkları iddiaları gündemden düşmez oldu. Peki gerçekte durum ne? Bu sefer Regé-Jean Page anlattı.

11 Şubat 2021, Perşembe 16:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

YouTube'ta bir programa konuk olan ikili, set dışında da flört edip etmedikleri sorusu karşısında şaşırmadılar. Regé-Jean Page şöyle açıkladı:

Bence bilmeniz gereken her şey zaten ekranda. Bu işi bu kadar güzel icra etmemizin nedeni de bu. Bu güzel senaryonun ışıltısı her şeye yeter. 

Ancak bu cevap hayranlar tarafından oldukça yetersiz bulundu. Hatta kimilerine inandırıcı da gelmedi. Çünkü Regé-Jean Page, kendisine yöneltilen "Ünlülerden en hoşlandığınız kişi?" sorusunu Phoebe Dynevor olarak yanıtlamıştı.

Regé-Jean Page daha önce verdiği röportajda şöyle anlatmıştı:

Regé-Jean Page daha önce verdiği röportajda şöyle anlatmıştı:

Sevişme sahnelerine çok çok iyi hazırlanmıştık. Cinsellik, yakın temas koordinatörleriyle çalıştık. Bu sahneler hakkında çok şey yazıldığını ve söylendiğini biliyorum. Ama bu çalışma sistemi, seks sahnelerini senaryonun diğer parçaları gibi ele almanızı sağlıyor. O sahnelerin dramatik sahnelerden farkı yok. İki karakterin arasında neler olup bittiğini anlatıyor. Senaryonun diğer sahneleri gibi bu sahnelerin de koreografisi var. Fiziksel koreografi, sahnenin planı ve prova, o sahnelerde endişelenmek yerine hikayenin bir parçası olarak görmenizi sağlıyor. Zaten Phoebe ile saatlerce bitmek bilmeyen dans provaları yapıyorduk. Provalar birini tanımanın ve yakınlık kurmanın güzel bir yolu.

Aşk hayatının duygunluğu konusunda ısrarcı

Aşk hayatının duygunluğu konusunda ısrarcı

Hâlâ bir salgınla yaşıyoruz, o yüzden flört dünyam sadece evim ve kitaplarımdan ibaret. Ben ve kitaplarım harika vakit geçiriyoruz.

demişti...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tüm dünya eski sevgilisini izlerken o ağlamıştı: Bella Hadid ve The Weeknd ilişkisi nasıl başladı, nasıl bitti?