Regl döneminde kadınlar en çok ne ister?

Regl döneminde kadınların neden gergin olduğu sorusunun cevabının hormonlarda yattığını artık biliyoruz. Tıp bilimi bunu açıklıyor zaten. Peki regl döneminde hediye almak nasıl bir fikir? Regl dönemi psikolojisi kesinlikle küçük hediyelerle çok daha rahat geçirilebilir. Kadınlar regl döneminde en çok ne ister sorusunun cevabını kadınlar bile bilmiyor olabilir. Ancak biz yine de 'Regl döneminde kadınlar en çok ne ister?' sorusunu araştırdık ve bir liste oluşturduk. Sevgilinizin ya da sevdiğiniz bir kadın arkadaşınızın regl döneminde en çok ne isteyebileceğini bulup tatlı bir jest yapabilirsiniz. İşte regl döneminde kadınlara alınabilecek 7 hediye!

04 Haziran 2020, Perşembe 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Battaniyeye ne dersiniz?

Battaniyeye ne dersiniz?

Kadınlar regl döneminde sıcak kalmaya bayılır. Çoğunun dizlerinden battaniye eksik olmaz. Bu dokulu çizgili battaniye Zara Home'da 299,95 TL.

Yasemin ve gül çayı

Yasemin ve gül çayı

Regl dönemi gerginliklerini atmak için bitki çayı harika bir seçenektir. Chado'nun Blossom Tea'si 30 TL. Sıcak suya bırakıldıktan biraz sonra çiçek açar ve hem yeşil çay yaprakları hem de çiçekler suya tadını bırakır.

Sıcak kalmaya bayılırlar

Sıcak kalmaya bayılırlar

Kadınlar sıcak su torbalarını regl dönemlerinde ayaklarından ve karınlarından eksik etmezler. Bu şık sıcak su turbası kılıfıyla birlikte Tchibo'da 79.95 TL!

Tenleri yumuşacık olsun

Tenleri yumuşacık olsun

Yumuşacık bir tene dokunmayı kim istemez. The Body Shop'on Japanese Cherry Blossom vücut losyonu 99.90 TL.

Pijama

Pijama

O pijamalar regl dönemi boyunca üstünden çıkmayacak zaten. Penti marka yazlık çiçekli pijama 99.95 TL.

Çikolata

Çikolata

Divan Pastaneleri'nin el yapımı özel pralinleri 100 gramı 77 TL'den satılıyor.

Prenses gibi hissetsin

Prenses gibi hissetsin

Muhtemelen 3 gün yataktan çıkmayacak. Madem öyle, yatağı yumuşacık ve rengarenk olsun. H&M'de toz pembe yaprak desenli pamuklu nevresim takımı 279 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cildiniz ve saçınız için kullanabileceğiniz 5 bakım yağı