Reha Kapsal: Fatih Terim'e çok büyük bir başkanlık baskısı var

Galatasaray'ın zayıf olsa da şampiyonluk umutları sürüyor. Ancak camianın odak noktasını bölen bir diğer gündem maddesi ise başkanlık seçimi. Mustafa Cengiz'in son dönemlerinin çok çalkantılı geçmesi ve Fatih Terim hakkında başkanlık söylentileri hayli su kaldıracak gibi. A Spor yorumcusu Reha Kapsal ise aldığı bir duyumu açıkladı.

25 Nisan 2021, Pazar 10:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray, Antalyaspor'u Mostafa Mohamed'in golüyle 1-0 yendi, şampiyonluk yarışına devam etti. Maç sonrası A Spor yorumcusu Reha Kapsal, teknik direktör Fatih Terim'le ilgili ciddi bir iddiada bulundu.

Kapsal, "Fatih Terim'in başkanlığı için Galatasaray'da ciddi bir çalışma var. Hocaya çok baskı var, diğer yöneticiler hocanın altında çalışmak ve parayı sağlamak da istiyor. Bunu çok yakından, sağlam yerden duydum. 1 haftaya kadar bunun oluşacağını düşünüyorum" dedi.

Mevcut şartlarda mayıs sonunda yapılması beklenen başkanlık seçiminin pandemi nedeniyle yeniden ertelenmesi de söz konusu. Terim'in Mustafa Cengiz'le çalışmak istemediği ve olası bir erteleme durumunda takımdan ayrılacağı söyleniyor.

Terim bu durumda ya yeni yönetimle anlaşıp seçim sonrası tekrar takımın başına geçecek ya da başkanlık kararı alıp seçime girecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Abdürrahim Albayrak o buluşmanın sebebini açıkladı