Reina: 70m² evlerde iki çocukla yaşayanlar için endişeliyim

Aston Villa'da forma giyen 37 yaşındaki Pepe Reina, corona virüse sahip olduğunu düşündüğünü fakat teste giremediğini açıkladı. Reina, kendi kendini karantinaya aldığını, fakat asıl endişe edilmesi gerekenin küçük evlerde 2 çocukla yaşayan insanlar olduğunu söyledi.

26 Mart 2020, Perşembe 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İspanya'nın yetiştirdiği en önemli kalecilerden biri olan Pepe Reina, Aston Villa forması giyiyor. İngiltere'de oynayan 37 yaşındaki kaleci, kendisinde corona virüs olduğunu düşündüğünü fakat test yaptıramadığını açıkladı.

Reina, "Kendini kötü hissetmiyorsan ve semptom görülmüyorsa burada test yapmıyorlar. Her ihtimale karşın benimle yaşayan insanlara bulaştırmamak için önlem aldığım bir hafta geçirdim" dedi.

Reina, geçirdiği sıkıntılı haftaya rağmen şanslı olduğunu belirtti ve, "Büyük, bahçeli evleri olan ayrıcalıklı insanlarız. 70 metre karelik evde 2 çocukla yaşayan insanlar için daha çok endişeliyim.

Şu anda futbolu düşünmüyorum çünkü herkesin iyi olması futboldan daha önemli. Bu sezonun tekrar oynanıp oynanmayacağı belirsiz. Ekonomik nedenlerin olduğunu biliyorum fakat bu durum her sektör için geçerli" dedi.

Reina'nın müthiş kurtarışı

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Yılmaz, çıkan Fenerbahçe iddialarıyla ilgili konuştu