Reina'ya düzenlenen korkunç terör saldırısını ünlü isimler lanetledi

Alçaklar yeni yılın ilk saatlerinde ortaya çıktı bu kez. 2017 vahşetle geldi. Ortaköy’deki Reina’da meydana gelen terör saldırısı tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu. Acımız da büyük öfkemiz de. Magazin dünyasının ünlüleri, eli kanlı hainlere lanet yağdırdı...

02 Ocak 2017, Pazartesi 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'BATSIN BU DÜNYA!'

'BATSIN BU DÜNYA!'

Hülya Avşar, 10 Aralık’ta Şişli Günay Restaurant’ta sahneye çıkmaya hazırlanırken Beşiktaş’ta bombalar patlamıştı. O akşam programını iptal eden Hülya Avşar, yılbaşında İstanbul Pullman Otel’de konser verdi. Barış temennilerinde bulunan Hülya Avşar, “Ben Yoruldum Hayat”, “Batsın Bu Dünya” şarkılarını söyledi. Hülya Avşar sahnedeyken terör saldırısını öğrendi.

ÖNCE İYİ DİLEK SONRA LANET

ÖNCE İYİ DİLEK SONRA LANET

Kıbrıs Acapulco Hotel’de konser veren Gülben Ergen konuklara “Ülkemde terörün, şiddetin bittiği, kardeşliğin, barışın ve huzurun yaşanacağı bir yıl olsun” diye seslendi. acı haberi alınca da “Bir masumu öldüren, bütün insanlığı öldürmüş gibidir. allah teröristleri kahretsin, terör sevicileri perişan etsin”

'YIKILDIM'

'YIKILDIM'

Yeni yılı KKTC Merit Park Otel’de sahnede karşılayan Ferhat Göçer acı haberi alınca şunları söyledi: “Reina’da 7 yıl çalıştım. Korkunç katliamı duyunca yıkıldım. Nasıl bir caniliktir bu?”

'MAL GİBİ DİNLİYORUZ'

'MAL GİBİ DİNLİYORUZ'

Manken Didem Soydan kanlı saldırı karşısında içini şöyle döktü: “Tek kelime etsek din düşmanı, din karşıtı, iktidar karşıtı, devlet düşmanı oluyoruz! Bu durumu destekleyen herkes alçağın önde gidenidir. neyse o! Bu kadar bariz ve açık. Sabır dilemek falan kimin haddine yahu! Pisi pisine ölüyor herkes pisi pisine. Kimi kimden nasıl koruyacağız, kim bizi koruyacak?''

SAHNEDE ÖĞRENDİ

SAHNEDE ÖĞRENDİ

Yeşilköy’deki WOW Convention Center’da konser veren Sibel Can alçak saldırıyı öğrenince “Yine savunmasız masum insanlar katledildi. Günah nedir bilmeyen hainler” açıklamasını yaptı.

İSYAN ETTİ

İSYAN ETTİ

Ebru Gündeş saldırısı sırasında Şişli Günay Restaurant’ta sahnedeydi. Şarkılarına ara verip “Yeni yıla da karanlık soktular bizi” diye isyan etti.

'YAZIKLAR OLSUN'

'YAZIKLAR OLSUN'

Murat Dalkılıç, Yeşilköy WOW Convention Center’daki programını zar zor tamamladı. Tepkisini “‘Oh olsun’ diyenler var, vah vah vah ki ne vah. Yazıklar olsun” sözleriyle dile getirdi.

MURAT BOZ

MURAT BOZ

“Mutlu yıllar diyeli birkaç saat olmuşken gecemizi karartan karanlık zihnin Allah belasını versin.”

ARDA TURAN

ARDA TURAN

“Canımız yanıyor evet ama birleşeceğiz, kenetlenip tek yürek olup teröre geçit vermeyeceğiz. Başın sağolsun Türkiyem.”

NİLÜFER

NİLÜFER

“Çok degil bir kaç saat öncesinde iyi dileklerle, umutlarla yeni bir yıla girdik. Şimdi içim daralıyor.”

AJDA PEKKAN

AJDA PEKKAN

“Ölenlere rahmet yaralılara acil şifa dilemekten başka elimizden bir şey gelmiyor.”

HADİSE

HADİSE

“Yeni yıla dair tüm iyi dileklerimi yok ettiniz. Tek dileğim yok olmanız!”

TUĞBA ÖZAY

TUĞBA ÖZAY

“Korkunç! İstanbul’un en gözde eğlence yerinde bu katliamın yapılması bilinçli ve büyük bir gözdağıdır.”

GENCO ERKAL

GENCO ERKAL

“Günlerdir yılbaşı eğlencelerini eleştirip lanetleyerek hedef gösterenler, Reina’da yaşanan kanlı saldırı sizin eserinizdir. Övünebilirsiniz.”

CEM YILMAZ

CEM YILMAZ

“Yazıklar olsun.”

SELEN GÖRGÜZEL

SELEN GÖRGÜZEL

“Yılbaşı kutlamak günah, katliam yapmak değil! Allah sizin belanızı versin be!”

İBRAHİM TATLISES

İBRAHİM TATLISES

“Acının karşısında birlik olalım, omuz omza, dimdik duralım.”

'GEREKEN YAPILSIN'

'GEREKEN YAPILSIN'

Kıvanç Tatlıtuğ “Teröre lanet olsun yeter. Bu hainlere karşı gereken artık yapılsın” sözleriyle isyanını dile getirdi. Eşi Başak Dizer de “Paylaşacak hiçbir şey yok artık, acıdan başka. Dünya acı, umutsuzluk ve nefret oldu bizim için artık. Nasıl insanlık, nasıl bir vicdan!” dedi.

'UMUTLARIMIZI YAKTILAR'

'UMUTLARIMIZI YAKTILAR'

Acı haber karşısında gözyaşlarına boğulan İdil Fırat şöyle isyan etti: “Yeni yıldan sadece barış istedik. Umudumuzu 1 saat içinde yaktılar. Sevdiklerinize sımsıkı sarılın. Başka da birşey kalmadı elimizde avucumuzda. Yarına sağ çıkar mıyız bilinmez. Yine yeniden binlerce kere lanet olsun. Teröre destek olan tüm yaratıkların soyu tükensin. Bu düşmanlığa kutuplaşmaya nefret politikasına çanak tutanlar vebali sizin de boynunuza.”

'KORKMAK İSTEMİYORUM'

'KORKMAK İSTEMİYORUM'

MELİSA SÖZEN: Nefes almaktan, konuşmaktan, evimin yolunda yürümekten korkmak istemiyorum! Tüm kalp kırıklarımız son bulur derken yeniden dağlanıyor yaramız. Hepimiz başımızın okşanmasına hasretiz artık. Hepimizin yüreğinde aynı sızı.

'CAN ALAN YARATIKLAR'

'CAN ALAN YARATIKLAR'

FUNDA ARAR: Dini kullanarak, içlerinde bir nebze Allah korkusu olmadan, Allah’ın verdiği canı alan, insan suretindeki yaratıklar, sizin yatacak yeriniz var mı?

'ŞEREFSİZ VE ZAVALLISINIZ'

'ŞEREFSİZ VE ZAVALLISINIZ'

Oynucu Oktay Kaynarca, Türkiye’yi kana bulayan hain saldırıya öğrenince şu açıklamayı yaptı: “Hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz. Gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz, yedi ceddiniz. Şerefsiz, korkak, cahil, iğrençsiniz. Dinden, kitaptan, imandan habersiz zavallılarsınız.”

ACUN ILICALI

ACUN ILICALI

“Masum insanlara yapılan terör saldırısını nefretle kınıyorum.”

NURGÜL YEŞİLÇAY

NURGÜL YEŞİLÇAY

“Hepimiz, sevdiklerimize sıkı sıkı sarılalım, söyleyemediğimiz sevgi sözcüklerini söyleyelim, savaşın ortasında, yarınımız belli değil.”

DEMET AKBAĞ

DEMET AKBAĞ

“Birileri merhametin, vicdanın, şuurun aşısını bulsa. Biri bir şey yapsa. İnsanlığın sonunu getiriyor insan!”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya'nın çizmeleri olay yarattı