Relationship goals nedir? İlişkide ulaşmanız gereken 10 hedef

Relationship goals nedir? Son birkaç yıldır sosyal medyada insanların sık sık cool çiftlerin fotoğraflarını paylaşıp 'Relationship goals' yazdığına şahit olmuşsunuzdur. İyi de Relationship goals ne demek? Türkçeleştirilmiş hali tam olarak 'ilişki hedefi' demek. Yani hedeflediğiniz tarzdaki ilişki. ama biz, bir ilişkide ulaşmanız gereken hedefleri bir tık daha farklı şekilde ele aldık. Görünenden öte, aranızda yakalamanız gereken iletişim şeklinde. İşte ilişkide ulaşmanız gereken 10 hedef!

19 Eylül 2020, Cumartesi 14:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Dozunda kutlamalar

1. Dozunda kutlamalar

Beraberliğinizi kutlamak hakkınız. Fakat her adımlarını sosyal medya hesabına post eden o ciciş çift olmayın. Onların ardından kötü konuşuluyor, üstelik ayrılıkları da utanç verici şekilde uluorta oluyor. Sizi bilen bilsin yeter.

2. Takım olun

2. Takım olun

Her daim onun tarafını tutun. Unutmayın, siz bir takımsınız. Takım arkadaşınız faul yaptı diye onun yanında oynamayı bırakacak değilsiniz. Haa, soyunma odasında tartışma çıkar, orası ayrı. Ama sahada daima takım oyunu sergilemelisiniz.

3.Sessiz iletişim

3.Sessiz iletişim

Sessiz iletişimi öğrenin. Bir partide odanın öteki ucundan size “Artık eve gidelim” der gibi bakan sevgilinizi anlayın. Ve derhal pozisyonunuzu terk edin. Tekrarlıyoruz. Bulunduğunuz pozisyonu derhal terk edin.

4. Gelecekle ilgili planlarınız gerçekçi olsun

4. Gelecekle ilgili planlarınız gerçekçi olsun

Gelecekle ilgili planlardan korkmamayı ama plan yaparken asla fazladan vaatlerde bulunmamayı öğrenin. O seçime giren parti edasıyla bol keseden dağıttığınız vaatler, sonra başınıza çok çoraplar örüyor zira. Yapmayın bunu.

5. Birbirinizi yalnız bırakmayı bilin

5. Birbirinizi yalnız bırakmayı bilin

Beraber olmak kadar, ayrı kalmayı da bilin. Sevgiliniz ya da siz bir gece başkalarıyla dışarı çıktığınızda, sabaha kadar elden düşmeyen telefonlar, ardı arkası kesilmeyen mesajlaşmalar olmasın.

6. Cinsiyet rollerine kısılmayın

6. Cinsiyet rollerine kısılmayın

Karşılıklı fedakarlık prensibiniz olsun. Her akşam eve gelip yemek bekleyen bir adam değil, yemeğe kıyısından da olsa yardım eden adam olun. Sevgiliniz de otomobilin yağını değiştirmeyi öğrensin ama.

7. Birbirinizi arkadaşlarınızla çekiştirmeyin

7. Birbirinizi arkadaşlarınızla çekiştirmeyin

Sevgilinizin ardından, onun arkadaşlarıyla, hatta kendi arkadaşlarınızla bile gıybetini yapmayın. Daha da iyisi, ardından gıybet edeceğiniz bir kadınla hiç beraber olmayın, ilişki hedefinizi ayrılık olarak belirleyin.


8. Eleştiri üslubunu iyi ayarlayın

8. Eleştiri üslubunu iyi ayarlayın

İnsan en çok yakınlarından gelen eleştirilerde incinir. Ve insan yine ancak en yakınlarının yaptığı eleştirilerle kendindeki hataları düzeltebilir. Birbirinizi açık yüreklilikle eleştirirken, asla rencide etmemeyi öğrenin.


9.  Birbirinizi güldürün

9. Birbirinizi güldürün

Birbirinizi güldürmeyi, kendi aranızda yalnız sizin anladığınız şakalar üretmeyi ihmal etmeyin. Bu şakalarınıza başkalarının gülmemesi umurunuzda olmasın.

10.Sessizlik sizi rahatsız etmesin

10.Sessizlik sizi rahatsız etmesin

Beraber hiçbir şey yapmamanın, karşılıklı susup bir fincan kahvenin ya da kitaplarınızın keyfini çıkarmanın değerli olduğunu bilin.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kadınların arkasına bakmadan kaçtığı 6 erkek davranışı