Renkli giyinmeyi sevenlere: Mutlaka takip etmeniz gereken 8 influencer

Yaz yaklaştı...Hal böyle olunca kıyafetlerimizdeki siyahları grileri rafa kaldırma vakti geldi. Renkli bir giyim tarzı yaz için ideal olsa da, bu tarzı bir yaşam şekli olarak gören insanlar da var. Renkleri kullanarak oluşturacağınız stilde kombin yapmak ve parçaları birbirine uydurmak biraz zor olabiliyor. Bu nedenle influencer'lardan yardım almakta fayda var. İşte renkli giyim tarzı sevenlerin ilham alabileceği 8 influencer...

02 Mayıs 2021, Pazar 12:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Zeena Shah

1- Zeena Shah

Renkli giyim söz konusu olunca kombin yapmak her yiğidin harcı olmuyor. Genellikle nört renkler tercih eden biriyseniz, renkleri kullanmakta acemi olabilirsiniz. Merak etmeyin, ilham alabileceğiniz bazı kaynaklar var...

2- Nikia

2- Nikia

Renkli giyimi yaşam felsefesi olarak benimseyen influencer'lar imdadımıza yetişiyor. Soft, zıt veya aynı renkleri kullanarak kendinizi adeta bir tuval gibi renklendirebilir, yeni baştan yaratabilirsiniz.

3- Karoline Dall

3- Karoline Dall

Şimdi sıra soft renkleri ve desenleri harika bir şekilde kombinleyebilen Karoline Dall'da. İster günlük bir ziyarette, ister iş görüşmesinde, renkleri harika bir şekilde kullanabileceğiniz kombin önerilerine göz atabilirsiniz.

4- NNENNA

4- NNENNA

Neon yeşil, pembe ve kırmızının birlikte giyilebileceğine kim inanırdı? Biz gördük ve inandık :)

5- Mette

5- Mette

Renkli giyim demek, birbirinden tamamen farklı renkleri de kombinleyebilmek demektir. Çoğu insan bunu cesaret edemez. Eee sizin de bir farkınız olmalı değil mi?

6- Olivia & Alice

6- Olivia & Alice

Mor, turuncu, pembe ve daha fazlasını bir araya getirebileceğiniz bir kombin düşündünüz mü hiç? Hazır yaz geliyorken, dolabınızda bu renklere yer açmanızı tavsiye ederiz. Kıyafet seçiminizde Olivia & Alice ikilisinden yardım alabilirsiniz.

7- Coury Combs

7- Coury Combs

Adeta bir piknik havasındaki pastel renklerle oluşturacağınız kombinle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

8- Nina Sandbech

8- Nina Sandbech

Turuncu ve pembe birbirini son derece iyi tamamlayan iki renk. Belki biraz göz yorabilir, ancak yine de denemekte fayda var :)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Crop topları özgüvenle giymenin 8 yolu!