Reşadiye'de kaybolan çocuklardan birinin Ankara'da görüldüğü iddiası

Reşadiye'de kaybolan çocuklardan birinin Ankara'da görüldüğü iddiası

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde kayıp olan iki çocuktan Bayram Erol'un Ankara'da görüldüğü iddia edildi

01 Nisan 2016, Cuma 11:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Reşadiye ilçesi Çermik mahallesinde Adile ve Ömer Erol çiftçinin çocukları 8 yaşındaki Bayram ile komşuları Nafize ve İbrahim Taşçı çiftinin çocukları 5 yaşındaki Dursun Kağan, 29 Aralık tarihinde evlerinden ayrıldıktan bir süre sonra kendilerinden bir daha haber alınamadı.

TELEFON HEYECANLADIRDI

Yaşanan olayın ardından ailelere telefonla birçok asılsız ihbar gelirken, birkaç gün önce Ankara’dan gelen yeni bir ihbar aileyi umutlandırdı.

Kayıp çocuklardan Bayram Erol’un dedesi Bayram Erol, kendilerini arayan bir kadının Ankara’da Bayram’ı gördüğünü iddia ettiğini söyledi. Bu ihbar üzerine konuyu emniyet yetkilileri ile paylaştıklarını ifade eden Erol, polisin Bayram’ın görüldüğü iddia edilen yerde MOBESE kameralarını incelemeye aldığını kaydetti.

94 GÜNDÜR İKİ ÇOCUK KAYIP

Kayıp çocukların bulunması amacıyla devletin tüm imkanları sefer edilerek arama çalışmaları havadan, karadan ve sudan yapıldı. Onlarca kişinin katılımıyla günlerce süren arama çalışmalarında bir ipucu bulunamaması sonucu ırmakta yapılan arama çalışmaları sonlandırıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından görevlendirilen özel ekibin çalışmaları ise devam ediyor.

 

 

Öte yandan her iki aile, çocukların bulunmasında yardımcı olan kişiye 100 bin TL para ödülü vereceklerini açıklamıştı.

İHA

 


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika deprem: Ege Denizi'nde şiddetli deprem