Reyhan Çağla ve Efe Bezci çifti arasında kavga büyüyor: Şiddetin faili değil, mağduru

Sosyetenin ünlü ismi Reyhan Çağla Bezci ile iş insanı eşi Efe Bezci arasında sular durulmuyor. Eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Reyhan Çağla Bezci'nin ardından Efe Bezci'nin avukatı konuştu.

10 Haziran 2020, Çarşamba 13:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Reyhan Çağla Bezci, iş insanı eşi Efe Bezci'den şiddet gördüğü iddiasıyla polise sığınmıştı. Olayla ilgili bu kez Efe Bezci'nin avukatı açıklama yaptı. Günaydın'a konuşan Avukat Eray Karınca; Efe Bezci'nin eşine 03.06.2020 tarihinde boşanma davası açtığını belirtti ve 8 Mayıs 2020'de gerçekleştiği iddia edilen darp olayının detaylarını da anlattı.Müvekkilimin olay gecesi yaşanan şiddetin faili değil, mağduru olduğunu kanıtlayan darp raporu ceza ve boşanma dava dosyalarına sunulmuştur. Müvekkilim lehine 3 ay süre ile koruma kararı alınmıştır.

Avukat Karınca, ayrıca her iki ailenin onur ve saygınlığının korunması amacıyla boşanma davası için gizlilik kararı alındığını açıkladı. Reyhan Çağla Bezci, iki yıllık eşi Efe Bezci'nin kendisine şiddet uygulayıp kasten yaraladığı gerekçesiyle eşinden şikayetçi olduğu ve uzaklaştırma kararı istediği ortaya çıkmıştı.


Bezci ifadesinde, "8 Mayıs günü eşim 04.00 sıralarında uyurken beni omuzlarımdan tutup kaldırdı, sürükleyerek 'Kiminle mesajlaşıyorsun?' diye bağırdı. Telefonumu karıştırdı. Ben de giyinme odasına kaçıp kendimi kilitledim. Eşim çekiçle vurarak kapıyı kırdı" dedi.


Hemen evdeki yardım butonlarına bastığını söyleyen Bezci, ifadesine şöyle devam etti:

Güvenlikçilere 'Kayınpederimi arayın, bana yardım etsin' dedim. Efe gelip saçımdan sürükledi. Beni hırpaladı, yumruk attı, balkon kapısına kafamı vurdu. Beni balkondan atmasından kortum. Hemen annemi aradım. O sırada polisler de geldi. Beni darp ve tehdit eden eşimden şikayetçiyim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Parti parti geziyordu: Kate Moss'un şaşırtan yeni hayatı