Reza Zarrab tutuklanınca Ebru Gündeş Türkiye'ye döndü

Reza Zarrab, Amerika'da tutuklanınca, şarkıcı eşi Ebru Gündeş kızları Alara ile Türkiye'ye dönme kararı aldı. Ebru Gündeş, THY'nin TK-078 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 15.15'te İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı'nın Florya tarafında bulunan genel havacılılık terminalinden çıkış yapan Gündeş, Sarraf'in Kanlıca'daki yalısına geçti

22 Mart 2016, Salı 14:58
A A
Reza Zarrab tutuklanınca Ebru Gündeş Türkiye'ye döndü

Reza Zarrab eşi Ebru Gündeş'in yanında gözaltına alındıTürkiye’de 17 Aralık rüşvet operasyonunda yakalanıp 70 gün hapis yattıktan sonra serbest kalan işadamı Reza Zarrab, İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamalarından Miami’de tutuklandı.

Savcılık Zarrab için 75 yıl hapis istedi. En çok merak edilen konulardan biri de Ebru Gündeş'in eşinin yanında olup olmadığıydı. Gündeş'in avukatı konuya açıklık getirdi.

UÇAKTAN İNER İNMEZ GÖZALTINA ALINDI

Hürriyet'in haberine göre Ebru Gündeş'in avukat Şeyda Yıldırım konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Gözaltına alma uçaktan indiği sırada yapıldı. O anlarda Ebru Gündeş ve kızları Alara da Reza Zarrab'ın yanındaydı. Ebru Gündeş hala Miami'de."

EBRU DÖNÜYOR

İSTANBUL'A DOĞRU YOLA ÇIKTI

Eşinin tutuklanmasıyla büyük bir şok yaşayan Ebru Gündeş, bugün İstanbul'a dönüyor. Anaokuluna giden kızının olaylardan daha fazla etkilenmemesi için İstanbul'a dönüş kararı olan ünlü sanatçı yola çıktı.

Öte yandan ünlü sanatçının Instagram hesabından son olarak dün Aşık Veysel için "Büyük Usta'yı saygı ve rahmetle anıyoruz..." mesajı paylaşıldı. Bu mesajların sosyal medya ekibi tarafından paylaşıldığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Doludizgin aşk!