Reza Zarrab ve Ebru Gündeş cephesinde flaş gelişme!

Reza Zarrab'ın Amerika'da itirafçı olduğunun kesinleşmesinin ardından eşinden boşanmak için dava açacağı iddia edilen Ebru Gündeş'ten bomba karar!

24 Aralık 2017, Pazar 13:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Herkesin boşanma davasını ne zaman açacağını merak ettiği Ebru Gündeş, boşanmayı asla düşünmüyor.

Reza Zarrab'ın casusluk soruşturması kapsamında el konulan Kanlıca'daki villasında oturmaya devam eden Ebru Gündeş'in, kızı Alara Zarrab'ın babasının durumundan haberdar olmaması için evdeki tüm elektronik aletlerin internet bağlantısını kestiği iddia edildi.

Ebru Gündeş'in işleri de açıldı... Tüm programları doldu... Sahneye çıktığı her yer tamamen doluyor, rezervasyonlar erkenden kapanıyor...

Reza Zarrab'dan boşanmaya karar verdiği yönünde haberler çıkan Ebru Gündeş hakkında Hürriyet yazarı Onur Baştürk, ilginç bir yazı kaleme aldı.

Ebru Gündeş'in Günay Restoran'daki programında dün akşam salon tamamen olarken, programlarına olan ilgi hem ünlü şarkıcının hem de organizatörlerin yüzünü güldürdü. 

Yılbaşı gecesi çıkacağı Cratos Otel'in rezervasyonları 10 gün öncesinden kapandı. Ebru Gündeş'in 5-6 Ocak tarihlerinde Günay'da yapacağı programlar için de rezervasyonlar şimdiden doldu.

BOŞANMAK GÜNDEMİNDE DAHİ YOK:

BOŞANMAK GÜNDEMİNDE DAHİ YOK:

Ülkenin en çok merak edilen 'kapalı kutu'su Ebru Gündeş cephesinde neler mi olup bitiyor? Duyduğuma göre asla boşanmayı düşünmüyor. Öyle bir şey gündeminde dahi yok.

YALIDAN TAŞINMADI, TAŞINMAYACAK

YALIDAN TAŞINMADI, TAŞINMAYACAK

Yalıdan taşınmadığı da zaten geçen günlerde haber oldu. Perdelerin kapalı olduğu günler diğer evine vakit geçirmeye gidiyormuş sadece.

KIZI ALARA ETKİLENMESİN DİYE...

KIZI ALARA ETKİLENMESİN DİYE...

Bir şey daha var: Ebru Gündeş'in şu an tek düşündüğü şey kızı Alara'ymış. Alara'nın kullandığı tüm teknolojik aletlerde internet bağlantısı kesilmiş. Olan bitenden haberi olmasın diye...

PERSONELE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

PERSONELE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Üzüntüden 4 kilo veren Ebru Gündeş'in yalıda çalışan üç yardımcısı, şoförü ve korumasına 'gizlilik sözleşmesi' imzalattığı iddia edilmişti. 

Buna göre; Ebru Gündeş’in personeli dışarıya evden bilgi sızdırırsa, Ebru Gündeş ya da Reza Zarrab ile ilgili konuşursa 100 bin lira ceza ödeyecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!