Ricardo Quaresma'ya flaş teklif!

Çin, İspanya ve İngiltere’den üç kulüp Kartal’ın tecrübeli oyuncusu Ricardo Quaresma'nın peşinde...

28 Mart 2017, Salı 10:02
A A
Ricardo Quaresma'ya flaş teklif!
Yeni sezon için transfer çalışmalarını şimdiden başlatan Beşiktaş, Juventus’lu Mandzukic’le temasa geçti. Transfer komitesi Boşnak yıldız için Ricardo Quaresma’nın takımdaki durumunun kesinleşmesini bekliyor. 

Portekizli oyuncunun takımdaki durumuysa Beşiktaş teknik patronu Şenol Güneş’in raporundan sonra belli olacak.
 

QUARESMA GİDERSE...


Beşiktaş Kulübü transfer komitesi yeni sezon için çalışmalarını hızlandırdı. Öncelikli olarak santrafor arayan komite, Umut Güner başkanlığında Avrupa ve Güney Amerika’da arayışlarını scout ekipleri ile sürdürüyor.

İlk olarak Juventus’ta top koşturan Mario Mandzukiç ile temasa geçen siyah beyazlı yöneticiler, Çin, İspanya ve İngiltere’den transfer teklifleri alan Ricardo Quaresma’nın gelecek sezon satılıp satılmaması konusunda teknik direktör Şenol Güneş’in raporunu beklediklerini söylediler. 

Q7’nin olası satışından 15 milyon Euro gelir elde etmesi beklenen Kartal böylece Mandzukic’i alabilecek.
 

GÜNEŞ MEMNUN


Portekizli oyuncunun, menajeri ile görüşerek Türkiye’de çok mutlu olduğu ifade etti.  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in de yakın çevresine Quaresma konusunda hiçbir şikayetinin olmadığını, geçen yıl yaşanan şampiyonlukta önemli pay sahibi olan yıldız ismin takımın önemli bir parçası olduğunu söylediği öğrenildi.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Atletizm Milli Takımı Uganda’ya gitti, sosyal medya karıştı