Rıdvan Dilmen: Pereira 'Devam' diyorsa uçakta kovulmalı

Fenerbahçe'nin Konyaspor'a yenildiği maçın ardından TRT Spor yorumcusu ve Fenerbahçe efsanesi Rıdvan Dilmen, maçı değerlendirdi. Vitor Pereira'nın sistem inadından dönmesi gerektiğini söyleyen Dilmen, Ali Koç'un ne yapması gerektiğini söyledi.

31 Ekim 2021, Pazar 11:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Uçakta kovulmalı"

"Uçakta kovulmalı"

Rıdvan Dilmen'in TRT Spor'da Fenerbahçe için söylediği sözlerden bazıları şöyle:

Fenerbahçe'nin başkanı uçakta hocaya sormalı, "Böyle, bu sistemle devam mı?" diye, eğer "Evet" derse "Gel kardeşim" deyip gönderilmeli. Geçen hafta da söylemiştim bak bir hafta daha gitti. Ali Koç, değiştirmeli hocayı. Kolay karar değildir ama bu yapılmalı.

"Emre devam etse daha iyi olurdu"

"Emre devam etse daha iyi olurdu"

Fenerbahçe'nin esas sıkıntısı Vitor Pereira, kadrosu değil. Geçen sezondan daha iyi kadro ama sıkıntı hocada. 4'lü oynayan kim gelse, takım daha iyi olur. Emre Belözoğlu devam etseydi, şu andan daha iyi olurdu. Bunu Emre olduğu için söylemiyorum.

"Bu kadar fark yiyecek kadro değil"

"Bu kadar fark yiyecek kadro değil"

Fenerbahçe'nin bu lig için güçlü bir kadrosu var. Fenerbahçe'nin liderden 8 puan geriye düşecek bir kadrosu yok. Ben basit konuşurum. Nerede çokluk, orada çokluk. Koskoca Fenerbahçe takımı 7 kişiyle savunma yapıyor.

Mesut Özil bu sistemde olmaz, oynayamaz. Geçtiğimiz yıla göre daha güçlendirilmiş bir kadroyla ama yanlış teknik direktörle benim için sürpriz olmayan bir 11 hafta geride kaldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Menajeri, Mourinho ile kapıştı; Galatasaray'a gün doğdu!