Rihanna: MET Gala kıyafetime herkes gülecek sandım

Rihanna, giydikten sonra günlere konuşulan MET Gala 2015 kıyafeti hakkında ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı kendini palyaço gibi hissettiğini söyleyerek, "Herkes bana gülecek diye düşündüm" ifadesini kullandı. Rihanna'nın söz konusu kıyafeti omlet, pizza gibi yiyeceklere benzetilmişti.

31 Temmuz 2020, Cuma 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rihanna, 2015 MET Gala’daki kıyafetiyle ilgili yıllar sonra konuştu. 32 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, Guo Pei imzalı elbisesiyle o yıl Vogue dergisinin de kapağını süslemişti ancak kıyafeti sosyal medyada elbise pizza ve omlet gibi yiyeceklere benzetilmişti.

Galadan beş yıl sonra Rihanna, elbiseyle ilgili hislerini anlattı. Ünlü şarkıcı, elbiseyle kendini ‘palyaço’ gibi hissettiğini itiraf etti.

Access dergisine konuşan Rihanna “Otomobilden indiğimde çok korktuğumu hatırlıyorum, çünkü çok abartılı olduğumu hissediyordum. Kırmızı halının önünden otomobille geçerken kıyafetleri görüyordum” dedi.

“Aman Tanrım, ben bir palyaçoyum, insanlar bana gülecekler diye düşündüm. Bu çok fazla” şeklinde hissettiğini itiraf eden Rihanna, sonraki yıllarda MET Gala’ların en beğenilen isimleri arasına girdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2022 Pirelli Takvimi görücüye çıktı