Rihanna Paris'i fethedecek

Kendi giyim ve makyaj markasını yaratan şarkıcı Rihanna Paris'te bir mağaza açtı. Büyük bir moda deviyle de anlaşma halinde olan Rihanna moda sektöründe fırtına gibi esiyor...

24 Mayıs 2019, Cuma 10:57 Son Güncelleme:
A A

Rihanna bir yandan müzik çalışmalarını sürdürürken bir yandan da Fenty adını verdiği markasını yöneten bir iş kadını artık...


Fenty markasının Paris'teki mağazasının açılışı yüzünden oldukça heyecanlı olan şarkıcı bu mutluluğunu Instagram sayfasından hayranlarıyla da paylaştı.

Dior, Louis Vuitton, Marc Jacobs gibi dünya mpoda devlerini bünyesinde barındıran LVMH grupla anlaşan Rihanna, CEO Bernard Arnault'yla verdiği pozu da paylaşarak ne kadar gururlu olduğunu gösterdi.

Bernard Arnault LVMH grubun başkanı ve CEO'su olarak yaptığı açıklamada Rihanna'dan övgüyle söz ederken onun ne kadar harika bir şarkıcı olduğunu biliyorduk ama gerçekte ne kadar başarılı bir girişimci ve CEO olduğunu da anlamış olduk diyerek şarkıcıya verdikleri desteğin altını çizmiş oldu.

Rihanna markasında hem giyim hem de makyaj ürünlerine yer veriyor.

Gündelik giyimden abiyeye, iç giyimden spor kıyafetlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip marka için Rihanna kendisi de sık sık modellik yapıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti