Rihanna'nın tam bir party kızı olduğunun 10 kanıtı

Rihanna'nın eğlenmeyi çok sevdiğini artık hepimiz biliyoruz. Hem kendi verdiği partiler, hem de katıldığı partilerde çılgınlar gibi eğlenildiğini duymayan kalmamıştır. Rihanna'nın bu partilerdeki stili de her zaman çok konuşulmuştur. Elbette ki boşuna değil! İşte kanıtları...

01 Ağustos 2020, Cumartesi 15:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Baştan aşağı turuncu

Baştan aşağı turuncu

Rihanna baştan aşağı adeta bir portakal gibi. Kıyafetinin yeterince renkli olması, Rihanna'yı takılarında da abartıya kaçmamasına neden olmamış. Açıkçası rujunu da patlak bir koyu renk seçmemesi şaşırttı. Çünkü Riri'nin partinin en çok dikkat çeken kadını olmayı her zaman sevdiğini biliyoruz.

Leopar

Leopar

Hem elbisede, hem de çizmede hayvan deseni, üstelik çizmeler bordo! Dudaklarda ombre akımına uyulmuş. Başkası olsa bu kadar hareketli bir kombinde düz saç kullanırdı ancak Rihanna bu, durur mu!

Işıl ışıl

Işıl ışıl

Rihanna'nın spor tarzının yanı sıra mücevhere de düşkün olduğunu gördüğümüz look'larından biri. Bırakın kolyeyi, gözlük çerçevesinin etrafı bile pırıl pırıl. Üstelik bir triko elbisenin üstünde, bir de gece elbisesi giyse ne takardı varın siz hayal edin.

Ateş gibi

Ateş gibi

Ateş gibi bir Riri! Bakışlar, dudaklar, tırnaklar adeta ateş ediyor. Sanki yeterince 'ben buradayım' demiyor da bir de beyaz giymiş.

Yeni uyandığını tahmin ediyoruz

Yeni uyandığını tahmin ediyoruz

Rihanna bu partiye uykulu katılmış gibi değil mi sizce de? Gözünü açmış, 'Günaydın' demiş ve ardından partinin yeri sormuş. Biz giysek olmaz, ama Riri olunca partiye pijamayla da gider.

Dekolte şöleni

Dekolte şöleni

Yapılabilecek en yerinde dekolte. Göbeğe kadar inen, salaş ama bir o kadar ışıltılı bir elbise. Elbisenin dokusunda güneş gözlükleri. Rihanna'dan başka kimsenin taşıyamayacağı bir başka kombin.

Ah  o saçlar!

Ah o saçlar!

Yine Riri'mizin her yerinden iddiaa saçılıyor. Gözlükler, zincirler, saçlar, metalik ruj, dantelli sütyen... İnsan birini bile mi sade seçmez. Rihanna isen seçmezsin.

Modellere taş çıkarır

Modellere taş çıkarır

Riri'nin 'benim' diyen modellere taş çıkardığını kimse inkar edemez. Buna Victoria Secret yeni yıl performansını izleyenler daha da çok katılacaktır. Rihanna burada her detayda kullandığı şeker pembesiyle Barbie olmayı başarmış.

Kızıl Rihanna

Kızıl Rihanna

Rihanna sürekli kullanmasa da oldum olası kızıl saçı seviyor. Kariyerinin başında da kızıl saç renklerini çok iyi taşıyordu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jennifer Lopez filmlerinden 8 unutulmaz stil