Rita Ora tarzının sırrı: Öz güven ve eleştirilere kulak asmamak

İddialı ve sıra dışı giyinmek denilince akla gelen isimlerden biri de İngiliz şarkıcı Rita Ora... Her nereye giderse gitsin, tarzıyla adeta ışıl ışıl parlayan Rita Ora, kıyafetleri nedeniyle çok eleştirildiğini söylüyor. Ancak Rita'nın stilinin esas sırrı, kendine güvenmesi ve tüm kötü eleştirileri kulak ardı etmesi.

09 Şubat 2021, Salı 16:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Her zaman farklı ve şık görünmeyi başaran Rita Ora'nın tarzının sırrı, kendine güvenmesi. Rita Ora, her rengi ve deseni korkusuzca üzerinde taşıyabiliyor.

Elbette farklı ve sıra dışı bir stil, eleştirileri de beraberinde getiriyor. Özellikle de sosyal medyada Rita Ora'nın tarzı hakkında birçok yorum yapılıyor.

Örneğin geçen yıl Chateau Marmont'ta bir etkinliğe katılan Rita Ora, sırtı açık gümüş payetli bluzunun altına kahverengi deri bir pantolon giymişti. Böyle bir tarzı kendine yakıştırmayı oldukça iyi başarmıştı.

Gelelim eleştirilere... Kıyafetleri nedeniyle çok fazla eleştirildiğini Rita Ora da itiraf ediyor.

The Sun'a konuşan şarkıcı, sadece 'kendisi için' bu şekilde giydiğini ve diğer insanların eleştirilerini pek de umursamadığını dile getirdi.

30 yaşındaki Rita Ora, tarzı hakkında şunları söyledi:

Tarzın kişisel bir şey olduğunu düşünüyorum. Eğer biri giydiğim şeyi beğenmiyorsa, buna mecbur değil ve bu tamamen normal. Önemli olan kendime ve kendimi nasıl hissettiğime güvenmem. Tarzımda benim için önemli olan tek şey bu.

Görünen o ki, Rita Ora'nın tarzının yanı sıra düşünce tarzını da örnek almamız gerekiyor. Ne de olsa sıra dışı ve göz kamaştırıcı görünmenin anahtarı bu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Siz hangisini beğendiniz?: Ünlülerin uzun ve kısa saçlı hallerinin karşılaştırması